Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox Live vagy flashelés? Mik...

Xbox Live vagy flashelés? Mik az előnyök és a hátrányok?

Figyelt kérdés

Kicsit sokallom a játékok árait, ugyanakkor miről mondok le, ha flashelt az xboxom?

Gondolom a multiplayerről és az archivementekről mindenképpen, de ezenkívül?

Milyen hatással van a módosítás a gép élettartamára? Utána jobban melegszik?


2013. ápr. 30. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Flash eleve meg se éri. Rghzni kell és ná több gond.Ha van a játékban systemlink akkor azzal is játszhasz online.

Szerintem csak akkor érné meg a live ha ingyenes lenne.

2013. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A felsoroltakon kívül elbukod a játék patch-eket(javításokat) a mostani játékok 80-90%-a bug-osan jön ki némelyik javítások nélkül játszhatatlan pl:Fallout 3,Fallout New Vegas,Resi 6,Dishonored,Dead Islands,Borderlands 2,stb... hogy csak párat említsek.Továbbá nem használhatod kamerás csevegés funkciót,a böngészőt,a játék kiegészítőket(DLC-k)és még sok érdekesség van fent a Live-on sőt szabadon átviheted a profilod más országokba pl. Xbox Live UK sokkal többet nyújt mint a Magyar Live regeteg film és zene között keresgélhet az ember az évi 9500Ft-os Gold tagság ami havi szinten 800ft-ra jön ki nem egy eget verő összeg.

A Live pedig az Xbox360 lényege ha butítod a gépet pont ezt az élmény ölöd meg.

Amúgy pedig simán el tudom képzelni,hogy le butított gép hamarabb tönkre megy.

Az enyém lassan 5 éves és kifogástalanul működik.

Inkább legyen kevesebb játékom mint sem hogy meg fosszam magam a Live kínálta élménytől.

a játékokkal kapcsolatban én úgy csinálom hogy mindig van legalább 2 cserealapú game amit,némi ráfizetéssel újabbakra cserélek,így töredékéből megvannak az újabb játékok.

Még valami a játékokat mindig másold a HDD-re és onnan futtasd kíméled az olvasót,gyorsabb a betöltés,és halkabb lesz a géped is.


Itt nézz körül játék ügyben jó áraik vannak.


[link]


Náluk pedig akár 3-5ezer ft-ot is érhet a használt játék, ha jó állapotú,és nem túl régi.

Az abc-s kereső nem mindig dobja ki,az összes lehetőséget úgy hogy inkább a címét írd be a keresett játéknak.


[link]

2013. ápr. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mint mondottam volt, rghs boxon is tudsz játszani online,dlcket is tudsz letölteni és a javitások is általában benne vannak a letöltött játékokban.
2013. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ebben csak az a baj hogy,egy lebutított Xbox360 sem érte meg az 5 éves kort.

Az értékelhető játékokból pedig,ha 15-20db van amit megéri megvenni.

A lemezre írt játékok pedig értéktelenek.

Sokkal nagyobb feeling-je van,egy dobozos játéknak amihez van egy kis füzet amiben megtalálhatók a játékkal kapcsolatos infók.

Nem kell mindent ellopni,az nem szép dolog.

Ha becsületes embernek tartod magad,ne állj be a tolvajok közé,Magyarok vagyunk nem cigók.

2013. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Ne irj butaságogat ha nem vagy képben. Az okositott gépek sem birják kevesebbig mint az eredetik. Mitől birnák kevésbé amikor még a lézert se használják a hűtést meg még jobban tudják szabályozni. Csak hogy tisztán láss az rgh-s gépre nem kell játékokat kiirnod csak felmásolod a hddre. Nem mindenki engedheti meg hogy drága játékokat vegyen vagy azokkal sefteljen. De ha neked ilyen a hitvalásod akkor gondolom filmeket se töltesz le?! Nem kell álszentnek lenni.
2013. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én sem engedhetem,és akkor ez a megoldás hogy ellopod?

Van 8db eredeti játékom ebből kettő cserére,és mégis lehetőségem van új játékokkal tolni.

utóbbiak.Dishonored,Tomb Raider,bioshock Infinity.

Ezek mindegyike 1-5 ropimba volt.

Egyet kipörgrttem ezek közül 2-3 hét visszavittem ráfizettem 4-5 ropit hoztam a másikat,és így tovább.

Az mitől jó ha a polcon állnak a felesleges játékok?

Azt a párat amit pedig érdemes megvenni és mégis csak van különbség és nem kell belepiszkálni az Xbox-ba a Live is megmarad + 20.000Ft ami a "dual nand"-ra költesz abból simán 4-5 jó játékot veszel.

pl:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Nem egész 22.000Ft ért ennyi játékot lehet beszerezni.


[link]


A Live-on keresztül is lehet jó áron kifogni,és ahhoz hogy letöltse az ember,elég az ingyenes Silver tagság.


[link]


[link]


[link]


Szerintem ezért,nem éri meg butítani.

2013. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezekkel hónapokig el lehet játszani,közben gyűjthet az ember 1-2 újabbra.
2013. ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem válaszoltál a kérdésre. Filmeket is eredetiben veszed meg?

Ha igen akkor van okod itt okoskodni. Ha nem akkor csak álszent vagy.

2013. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2004-től veszek filmeket kb.400-420db lehet.A többit online nézem.

Egyébként xbox360-as játékokról volt szó.

2013. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem okoskodás,mert tényekkel igazoltam az állításom miszerint,nem olyan drágák a játékok,mint ahogy sokan gondolják.Csak rossz helyen nézik őket.
2013. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!