Hogy kell összekötni egy olyan erősítőt amin nem csak subwoofer pre out van?

Figyelt kérdés

Egyáltalán milyen egy erősített sub kimenet? Mert neten néztem a legjobb erősítők hátulját is, mindnek csak pre out volt.

Szóval ezt az egész erősített/erősítetlen sub kimenetet elmagyarázná nekem valaki?

Előre is köszönöm!


2013. ápr. 30. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha erősített a kimenet, akkor csak passzív subot szabad rákötni, mert rendes jelet ad ki. Ha erősítetlen, akkor aktív sub kell, amiben van szintén egy erősítő, mert az erősítőből kb akkora jel jön ki, mint a fejhallgató kimenetből.
2013. ápr. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az erősített sub kimenethez rögtön lehet csatlakoztatni a passzív sub ládát. Ha nem erősített, csak előerősített, kb 2V-ra erősíti a vonalszintű jelet. Ehhez már csak egy sub erősítő kell (egy sima végfok) és passzív sub, vagy egy aktív sub.
2013. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, már értem, köszönöm!
2013. ápr. 30. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!