Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Acer Aspire 5742 jó gépnek...

Acer Aspire 5742 jó gépnek bizonyul? Elfutnak rajta a legújabb játékok, akkumulátor ideje, hány évig lesz jó gép, vagy tudtok jobbat ami ennél jobb, és esetleg érintős a képernyője és nem több 110000 ft-nál? (vagy ha több mi a neve)

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Acer gépek többsége konzumer noti, azok minden hátrányával.


Nem vennék.. jó, én talán az átlagnál is igényesebb vagyok a cuccaimra, de akkor sem.


110ezres notival meg NE akarj játszani.

2013. máj. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mit jelent az h noti? én nagyon sok videót láttam róla h a legújabb játékokkal játszanak rajta, (you....)-én és azt hittem ez egy gyors gép...
2013. máj. 9. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:
5742-n belül van jó pár modell, ezek kiépítésben térnek el egymástól. A legfontosabb, hogy milyen videókari (gpu) van bennük, ezt kellene tudni ahhoz, hogy tudd, mik fognak futni az adott notebookon.
2013. máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul amiket én látok neten 5742-es gépeket, azok mind intel integrált videókártyával rendelkeznek, azzal te nem fogsz újabb játékokat játszani, max 3-4 éveseket.
2013. máj. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!