Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kézi konzolt vennék, csak nem...

Lehelunited kérdése:

Kézi konzolt vennék, csak nem tudok dönteni a PS vita és a Nintendo 3ds xl között. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Előny-hátrány stb.

én 15 éves vagyok és eddig PSP-m volt



2013. máj. 12. 16:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Hát képzeld el értek hozzá tudom hogy milyen játékok de akkor is olyan formában csak vitára jött ki az adott játék. Amúgy tudom hogy lehet szabályozni/kikapcsolni de ha vesz egy 3DS-t akkor ki kellene használnia a képességeit, nem? Úgy mint vitámnál? És nagyon rontja a szemedet próbáld ki a MEDIAMARKTBAN és látni fogod és nem is annyira élethű

.....

2013. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Mellesleg a Ha egy Vitát akarsz 1 játékkal + tokkal az akkor már majdnem 70 000 e -be fáj. És akkor nem is beszéltünk a memókártyárol, ps plusszról stb. Nekem a 3ds nagyon teszik és az pl. abban nem lehúzás hogy egy külön fajta memo kártya kell hozzá. Mellesleg a 3ds-hez lehet R4-et szerezni szóval a játékok is megvannak oldva. Maga a konzol is olcsóbb, de az élmény ugyanúgy megvan. Különben is öcsémnek Vitája van és pl a CoD olyan szar rá hogy inkább nem is mondom. Melesleg ha igazi jó fps-el akarsz játszani akkor inkább konzol vagy gép (ami megvan). Mellesleg a pl. a Mariokart 7, vagy Super Mario 2 is nagyon szórakoztató. Nekem bejjönnek az eféle játékok. Visszatérve a 3D-re, ha elfárad a szemed vagy többen néznek más-más szögből akkor KI LEHET KAPCSOLNI. Mellesleg már játszootam 3ds-el és szerintem nagyon jó rajta a 3D!!
2013. máj. 15. 19:51
 13/31 A kérdező kommentje:
a sima 3ds (ami nem xl) ix nagyon megéri
2013. máj. 15. 21:16
 14/31 Krisipoke ***** válasza:

Előző: Hát, ha szerinted ezt jelenti, hogy exkluzív egy cím, akkor tényleg nem vágod a témát... De amúgy úgy látom, alapból sem... :) Van 3DS-em, és a 3D tökéletesen működik benne, abszolút "élethű", nem tudom, mi benne a baj. És most azért, mert tud 3D-t, nem "pazarlás" anélkül játszani, a játékok így is fantasztikusak rá, és ez olyan, mintha azt mondanád, hogy "nincs értelme Vitát venni, ha nem használod folyton a hátsó touchpadot".


Kérdező: így van, a legtöbb értelmesebbnek mondható játék Vitára általában van nagykonzolra és/vagy PC-re is, ahol szerintem azoknak a helyük van: az FPS-ek például nagyon nem kézikonzolra valók.

2013. máj. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Még mindig jobban értek hozzá mint te de hagyjuk... Amúgy ha drága akkor nem veszel és veszel helyette 3DS-t. Ha szereted a MARIO-t akkor jó. Jó van rá durva játék is de a nintendo casualból jó. Amúgy a codot nagyon elcseszték de amúgy jó játékok vannak rá.... Amúgy nekem vitám van neked 3ds szal ez olyan mint a PS3 kontra Xbox360... nem lehet eldönteni hogy melyik a jó.....
2013. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Krisipoke ***** válasza:
Kivlve, amikor az egyikből nem véletlenül tízszer annyit adtak el, sokkal nagyobb a támogatottsága, és sokkal több neves exkluzív jön ki rá. Amúgy erősen kétlem, hogy akár feleannyit is tudnál a videojátékokról, mint én. :)
2013. máj. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3ds sokkal jobb, de ez szubjektív vélemény. Valakinek a vita jobban tetszik. Nem másoktól kell megkérdezni, hogy melyiket vedd, mert ezt csak te tudod eldönteni. De amúgy a nintendo sem "gyerekes" játékokat gyárt. Igazából azt tartom viccesnek, hogy míg pl. a COD felnõtteknek szánt, sokkal alacsonyabb a játékosok életkora, mint pl. a Pokémonnál. De ha hardcore játékokat akar valaki, a 3ds abból sem szenved hiányt. Super street fighter IV, fire emblem awakening, resident evil revelations, pokémon (lehet hogy ez hülyén hangzik, de csak az után mondd, hogy casual, miután megnyertél legalább 5 online meccset), monster hunter 3 ultimate (ez mondjuk egy kicsit vicces, pont a sonytól pártolt a nintendohoz a capcom a sorozattal) ami ráadásul k****nehéz, látszik hogy miért japán a 2millió vásárló 90 százaléka. Bár a monster huntert sosem tervezték könnyûnek.
2013. máj. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Mondjuk bocs, a pokémon csak októberben jelenik meg. De amúgy a vitán is van jó játék. Uncharted, killzone, little big planet. Csak szerintem a 3dsre több van.
2013. máj. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
De ezt hagyjátok már hogy 10-szer annyit adtak el belőle... Akkor még nem voltak annyira elterjedtek a smart gadgetek amikkel lehet játszani meg minden. (okosteló, vagy tablet). 5 perces utazásnál persze hogy pár gyors kört játszik az ember temple runban, mint hogy 14+ órás Uncharteddel nyomulna. Akkoriban nem volt ekkora konkurenciája az N-nek mint most a vitának. Amúgy nekem van vitám szóval arról kicsit többet tudok mint te.....
2013. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Krisipoke ***** válasza:

Nem nagyon értem ezt az érvelésrendszered. A 3DS-ből az elején pont, hogy nem adtak el sokat, inkább csak azután, hogy a Vita kijött, mert akkor kezdtek el rá jönni a jó játékok. És ne hidd, hogy 3DS-re nincsenek 25+ órás Zeldák meg 50+ órás Pokémonok... :)


És oké, ez elég valószínű, hogy a Vitáról többet tudsz nálam, viszont elég biztos vagyok benne, hogy többet tudok a Vitáról, mint te a 3DS-ről. Meg hogy összességében a videojátékokról valószínűleg jóval többet tudok nálad.

2013. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!