Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kézi konzolt vennék, csak nem...

Lehelunited kérdése:

Kézi konzolt vennék, csak nem tudok dönteni a PS vita és a Nintendo 3ds xl között. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Előny-hátrány stb.

én 15 éves vagyok és eddig PSP-m volt



2013. máj. 12. 16:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Na de az N agyon volt reklámozva. (japáni esetek). Míg a vitáról csak a nagyon jól értesült gamerek tudnak.... Most nem az UC hosszával akartam felvágni hanem arra fel mondtam, hogy a buszon inkább egy egyszerű struktúrájú pörgős játékmeneti game-el játszol mint egy komplett sztorival ellátott játékkkal. Tisztában vagyok vele hogy hosszú játékidős játékok vannak N-re. (van Wii-m is). Na azért ismerjük be hogy a handhealdeknek mindig is nehéz sorsuk volt/lesz. De azért az is igaz hogy egy tizenéves srác (nyugi,nem magamról beszélek) inkább felvág a haveroknak hogy "nézzétek milyen zsír graffos Unchartedem van" mint hogy azt mondja: "most vittem végig a zeldát, mariokartban az első lettem meg pokémonban legyőztem Picachuval valakit. Csak az a baj hogy a vitát önálló keresetű embereknek találták ki, nem lehet összegyűjteni olyan könnyen zsebpénzből egy vitát. 3DS-t azért könnyebb azt valljuk be......
2013. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
szerintem fejezzétkeb be a veszekedést. mindenki azt vesz amit akar...
2013. máj. 20. 13:18
 23/31 A kérdező kommentje:
mellesleg az összes osztálytársam nintendo párti ha kézikonzolról van szó, mellesleg egy kézikonzol nem menőzésre van kitalálva...
2013. máj. 20. 20:19
 24/31 Jack Alvin ***** válasza:
A PS VITA 77.000 Ft körül van(WI-FI-s verzió) A Nintendo 3DS Xl meg 66.000 Ft körül van az 576 Kbyte üzletekben.
2013. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Jack Alvin ***** válasza:
A 3DS-ből régen amikor megjelent túl drága volt és azért nem adtak el sokat belőle ráadásul én videójáték és pc guru vagyok.
2013. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Krisipoke ***** válasza:
Meg nem is nagyon volt rá játék. Persze azóta mindkettő megváltozótt, és már viszik, mint a cukrot (megjegyzem, jogosan).
2013. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ps vita 50k wifi és nem az 576kbyte-ról kell nézni pont a legdrágább helyről..
2013. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Krisipoke ***** válasza:
Ebben mondjuk egyetértek, a kisebb konzolboltokban sokkal olcsóbbak a játékok és a gépek is, mint mondjuk az 576-ban vagy a Media Marktban.
2013. aug. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Jack Alvin ***** válasza:
Vagy Gameshop
2013. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Granitis válasza:
Nekem egy nvidia shieldem van és nagyon jó!!! Most is arról írok :)
2013. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!