Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erősítő nélkül használhatom...

Erősítő nélkül használhatom kocsiban a mélyládát?

Figyelt kérdés

Van egy 300/600W-os mélyládám, de nincs hozzá erősítőm. A rádió 4x50W-ot tud. Az ajtókban van 2 db 35W-os kétutas, és 2 db talán 80W-os (ebben most nem vagyok biztos) háromutas. Erre ráköthetem még a mélyet? Próbáltam, megszólaltatja úgy hogy rákötöttem az egyik hátsó hangszóró kábelére. Ha így használnám, nem lenne baja? Vagy a rádiónak, esetleg a többi hangszórónak?


Illetve ha muszáj erősítőt vennem, milyet ajánlotok? (Magnat Shockwawe 1200) Olcsó legyen! Köszi.


2013. máj. 13. 10:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha a láda megvan akkor csak az erősítő a kérdés.

Még itt találtam pár erősítőt, ha ennél jobbat akarsz :


[link]

2013. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Abban tudnál segíteni, hogy erősítő kiválasztásánál mire kell figyelni, hogy jó legyen ehhez a mélyládához? Valamint az érdekelne, hogy az ajtókban levő hangszórókat hajthatja továbbra is a rádió, vagy azoknak is az erősítőről kell mennie?
2013. máj. 13. 12:13
 13/15 anonim ***** válasza:

Igazság szerint, úgy nézne ki ez a dolog, hogy adott egy RCA -s fej, hozzá előre egy első szett, hátra egy mélyláda. Ezért szoktak 4 csatornás erősítőt venni, aminek az 1ik fele hajtja az első szettet a másik pedig hídban a mélyládát.


Gondolom ennyit nem költenél rá, így marad a hangszórók fejegységről való meghajtása. Esetleg egy magas sugárzó párral ki lehetne egészíteni a jelenlegit amit az A oszlopra teszel.


Erősítőnél szerintem a minőség mindig fontosabb.


Egy kis olvasni való :


[link]

2013. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen a linken elvileg a Te rádiód látszik.Van rca-d, ami tuti hogy kimenet, mert a bemenet 3,5 jack szokott lenni, mint aux.

2013. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
igen, pontosan ilyen. úgy emlékszem aux-ot ki lehet választani forrásként, de 3.5 jack bemenet tuti nincs rajta.
2013. máj. 13. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!