Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha van valakinek okostelefonja...

Ha van valakinek okostelefonja, és laptopja is, akkor megéri venni egy tabletet?

Figyelt kérdés
Gondolkozom egyen, de azon gondolkodom, hogy megéri e. nexus 7 et vennék, ami nem is annyira drága.

2013. máj. 18. 11:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Van egy korrekt laptopom, egy okostelefonom, és vettem egy tabletet is. Mondjuk nem árt megemlíteni, hogy az okostelefonom már lassan 3 éves, és már megjelenésekor is szar vétel volt, nagyon sok mindenre nem lehet használni, de ettől függetlenül azért nagyjából voltam már ebben a helyzetben (ráadásul én is Nexus 7 mellett döntöttem).

Szerintem megéri (de tényleg attól függ mennyire jó a telefonod), bár ez attól is függ mit mire használsz. Én laptopomat kb asztali gépként használom, hiába laptop, nem nagyon szoktam elmozdítani. Amíg nem volt tabom addig azért néha házon belül hordoztam, de utcán még sosem, hisz nagy, nehéz, nem olyan praktikus. Egy tablet viszont könnyen hordozható, szóval azt suliba is rendszeresen vittem, itthon is sokkal kevesebbet töltök laptop előtt, hisz tabról kb ugyanazt meg tudom csinálni, stb.

Ha jó a telefonod, akkor viszont nem éri meg, hisz teljesen ugyanaz egy tablet is, csak nagyobb kijelzővel.

2013. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Egy i7-es HP dv7 17 colos notebookom van, és egy Galaxy S3-am. Most rendeltem meg az Xperia Tablet Z-t, mivel az 5 és a 17 col közé kellett valami köztes méret, amit tudok normálisan cipelni és lehet rajta normális méretben filmet nézni, és netezni se zavaró a kis betűk miatt. Szerintem megéri.:)
2013. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
lg nexus 4 em van..
2013. máj. 18. 12:49
 4/22 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes. Nekem iPad Mini van, de ajánlom mert jó darab.
2013. máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 dirtboy ***** válasza:
attól függ szerintem hogy mi miatt kéne,azért hogy megnézd a facebookot nem éri meg de hogy ha meló miatt kell akkor megérheti költeni még egy tabletre is.
2013. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

#3


Egyik legjobb telefon, az mellé hülyeség tablet.

Ráadásul Nexus 7 szoftveresen is kb ugyanaz, hisz Nexus, szóval tényleg csak annyi, hogy nagyobb a kijelző.

Ráadásul Nexus 4 milliószor erősebb, azután a Nexus 7 nagyon gyengének tűnne.

2013. máj. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
a laptopomat akarom valamivel helyettesíteni, mert eléggé nehéz, és nagy. ilyen billentyűzetes tablet vagy hasonló jó lenne.
2013. máj. 18. 16:21
 8/22 A kérdező kommentje:
Asus Transformer Prime ról mi a véleményetek? elég húzós az ára, de majd várok vele oár hónapot, ha úgy van, és addigra talán 100 alá megy.
2013. máj. 18. 16:25
 9/22 anonim ***** válasza:
Egy iPad Mini + ez? [link]
2013. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nem is tudtak, hogy lehet ilyet venni hozzá, csak az a bajom az apple termékekkel, hogy nagyon nehéz olyan alkalmazásokat találni, ami nem fizetős.
2013. máj. 18. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!