Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cikinek tartjátok, ha valakine...

Cikinek tartjátok, ha valakinek nincs okostelefonja?

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 21:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Cikinek tartom ha valaki cikinek tart valamit. Ez ilyen gyerekes dolog nem?
2013. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Baromira nem érdekel.
2013. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nem, nekem sincs
2013. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Nem, a páromnak is butatelefonja van, de én ettől még változatlanul szeretem!
2013. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
nem. sokkal cikibbnek tartom azokat, akik cikinek gondolják, ha nincs okostelefonunk.
2013. febr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
Nem. Mint már előttem is írták, az gázabb, ha valaki cikizi azt, akinek nincs okostelefonja.
2013. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%
Nekem sincs. És akkor mi van? :D
2013. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki :) Mindig van valami divat, amit majmolni " kell " . Nekem is az van, de nem azért vettem, hogy "menő" legyek, hanem mert tetszett, és gyűjtöttem rá a pénzem, hogy megvehessem. Őszintén mondom, a következő telefon amit veszek, egyre jobban gondolkozok hogy egy "buta" telefon lesz, legalább nincs wifi, facebook ilyenek, amire feleslegesen elmegy a sok idő :)
2013. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

Figyelj...Nekunk a csaladban mindenkinek okosteloja van:

Iphone 4,Galaxy SII,Samsung Ace,Motorola Razr


Ezt nem azert irtam hogy felvagjak...


Hiaba van okos telom, nem nezem le akinek akar regi symbianja van, miert lenne ciki??

Semmi egni valo nincs benne !!!

2013. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tartom cikinek, sőőőőt, meg kell hogy mondjam, egy évig használtam a Samsung Galaxy s plust, és néha teljesen kiidegelt. Hogy miért? kb 4x volt, hogy lefagyott, és aksi kibemozgatásával lehetett csak újraélszeteni.

Aztán meg ott van, hogy kb 10x fogta magát, és újraindította, anélkül, hogy kértem volna, néha még hívás alatt is...

S akkor még nem beszéltem az akku gyengeségéről, ha minden előnyét kihasználtam. (szinkronizálás, internet, olvasás mittomén...gps!!!) pikk-pakk... Főleg, ha szar volt a térerő (mert azért alagutakban nem szimpatizált, és annnnyira gyorsan lemertül ,mint a szar! Általános volt, hogy levettem töltésről reggel, délután négykor már úgy neteztem vele, hogy csontra hazaérkezésre készült lemerülni.. pedig napközben a melóhelyen ki volt kapcsolva.

Most meg van egy "buta" telefonon, amivel lehet telefonálni, nem kell naponta háromszor tölteni, olvasni könyvet olvasok, vagy újságot, szépen viszek magammal térképet, ha vhova idegen helyre megyek és netezni meg akkor netezek, ha otthon vagyok, v olyan helyen, ahol elérhető a net.

Azért mondjuk egy gps-re lehet beruházok, mert a térképet nem szeressük annyira :D

2013. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!