Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, tervezek konzolvásárlást, de nem nagyon tudok dönteni.
2008. jún. 18. 18:18
 281/304 anonim válasza:
Én a ps3-at szimpatizálom.Ennek több oka is van.Első az hogy nem kell live az online többjátékoshoz.A második ok az hogy halkabb.Harmadik az hogy szebb mert lehet 1400 p-vel is játszani.Negyedik ok az hogy DVD-lejátszóként is használható.Oké hogy drágább de az a +5000Ft-ért megéri.amúgy szerintem max 50.000-ért vegyétek.Örülök ha segíthettem.Nekem van mindkettő de xboxot alig használom.és xboxra 30.000Ft a kinect ps3-ra lehet PS3 MOVE-ot 2500-5000Ft-ért
2014. márc. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 282/304 anonim válasza:
Itt a vége fuss el véle :D
2014. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 283/304 DiMyTrI válasza:
Na sokat olvasgattam elöször is mindkettő konzolnak vannak előnyei hátrányai, nekem mindkettő konzol megvan mindkettön van egy chip ami engedi, hogy letölött játékokat futtasak ps3on és xboxon pendrive segitségével, ebben az xboxra jött ki ez a chip (rgh 12e) aztán playstationre (Ode, 3key, 35e), de ps-re sokkal jobb megbizhatóbb több funkció érhető el, és így is megy az online, xboxnál csak játékokat lehet futtatni és nem lehet onlineozni valamint a menuje is kicsit idegesitő, szóval ebbe a ps a nyerő csak sokkal drágább az ilyen chippelt konzolt psnél 85e ft-ér adják az xboxot 51e t ért, érdemesebb a ps mert van online, van bluray, sokkal kiforottab attol függetlenül, hogy kesöbbi, jobb a használatoság, és igy még halkabb. A kontrollerek terén az xboxé sokkal jobb de csak azér mer kézre fekszik, de a gombja rosszabak és hamar tönkremennek, a ps kar nem annyira kézreillő de feljetteb belsőleg és nagyobb élmény rajta játszani, ps mellet szól h hhalkabb és télleg jobb a procija stb..de a multiplatform játékok télleg kicsit gyenkék nem mind hanem a naggya, mivel még a játék gyártók (activision, ubisoft stb..) nem tudják 1ÖÖ% osan kihasználni,DE a Sony Computer Enternaiment-es játékok olyan szinten élvezetesek hoy uristennnnnnn, a Last of Us, a God Of War A, akkor ott van a kiváló interaktiv film, és csodás grafikával bíró Beyond Two Souls, hát az valami kegyetlen érződnek a karakereken a sérelmek, a fájdalmak, és nagyon megrázó eseményekkel teli játék/interaktiv film, és a TE döntésedeiden alapszik, azon a szálon fut ahogy te mondod, ilyen esxlusive sincsen xboxra csak a sok szar fps, azok közül is csak 2 db a legismertebb, a Gears of War, és a Halo, ennyi játék terén inább playstation, és a call of duty ghost uber szar grafikával bir ps-en de az onlne, pfuuu az online miatt teljesen megéri. Ennyi aki konzolt akar venni akkor ps-t vegyen, vagy ha boxot akar akkor szerintem várjon amig plusz 30 ezer ft a lesz és lesz egy mindentudo szorakzotató rendszere, ami hibátlan fagyásoktol mentes, de vigyázzon ha chippet ráteszi valaki akkor attól a bolttól kérdezze meg mindig a frissitéseket én is igy szoptam be h frisittettem aztán 10e javitás, na szóval nagyvonalakban ennyi , a mostani gen. (Xboxone, ps4) KÖZÜL NE VEGYEN most senki várja meg mindenki amig a ps4re lesznek hibajavitó frissitések mer még nagyon bugos, xboxone az ajánlatos egyelöre, bár én becserélném rá egy évre egy ps4re. Most is e3on annyi ps esclusivet mutattak mind király :D. Ennyi akinek kérdése van keressen fel vagy irjon.(nagyzolika37@gmail.com)
2014. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 284/304 DiMyTrI válasza:
Ja es a box ugyis ku.... de hangos hogy pendriverol megy a game meg az vegyen boxot akinek nincsen penze venni ps-tmivel a box olcsobb es mier??? Mer sokkal rosszab.ennyi , ja es meg a ps odavag mindent csak nezzetek meg h minden esclusive game akadas mentesen elehtu grafikaval megy nem ugy mint az xbox es egyszer tolt aztan 1oraig nem folyamatosan tolt a jatek kozbe esa cutscenek alatt az xbox 10 percenkent palyankent tolt amig a ps 6palyat betolt egy toltessel v folyamatossal.
2014. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 285/304 Gergely8922 válasza:
90%

Hát én azt mondom csak az exkluzív címek alapján dönts mert grafikában nem nagy a különbség ha van is

a színek élénkebbek boxon sokkal ezt te is észre veszed mert feltűnően hatalmas a különbség

2014. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 286/304 beni0718 válasza:
PS3
2014. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 287/304 anonim válasza:
100%
Sokan sok butaságot hordanak össze... Egy xboxnak épphogy nem kisebb az átlag élettartama, mint egy ps3-é, hanem több! 8év simán. A ps-é 5-6. Persze, 2-3év az xboxnak akkor, ha flashelve van vagy rghztatva... Mellesleg az újabb 360, az E, simán leviszi a Ps3at! https://www.youtube.com/watch?v=_fbYyMq4cGU Ahogy néztem, az xbox frame rate-je jóval több ideig volt fent, mint a ps3-é... Nincs megjátszva a videó, de magáért beszél! A ps ott copyzza az xboxot ahol tudja... Kinekt az sohasem volt 30ezer, 10-15ezer, a ps3 meg a MOVE-val vagy mi a fenével lenyúlta ezt az ötletet is! Na meg a joystick. A ps3nak egy görcsös fogású izé, míg az xbox-é kézre esik... Meg az usb is jobb az xboxon, a grafika is jobb rajta, amit linkeltem videót, ott érdemes megnézni, hogy az xboxnak mennyire élénkebb a grafikája, szebb, nem látni nagyon a pixelt, a ps3-nál persze nem pixelbetyár nem azt mondom, de azért pixelesebb mint az xbox360 ;) A ps3 a multi miatt jobb lenne, most veszek live-ot, 1500ért, szerintem nem nagy dolog... Meg a ps3nak jobb egy hajszálnyival a fűtése, de ha van eszed xboxot veszel. Nem egy utángyártott másolatot, amit még többe is adnak el...
2014. dec. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 288/304 anonim válasza:
Hűtése* akarom mondani. (Nem fűtése) xDDD
2014. dec. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 289/304 MersvaD válasza:

Én minden körülmények között ps3-at vennék de abból is csak a slimet mert a fat melegszik és zúg.Ezt is lehet csippelni de nem ajánlanám mert szarakodni fog.Sokan azért vesznek xboxot mert kinect így kinect úgy.A ps3-hoz is van kinect sőt ugyanazok ajátékok is kijöttek rá.S

zerintem ps3

2015. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 290/304 Axtron4 válasza:
100%
Ugye tudjátok, hogy ez a kérdés már 2008-as? :D
2015. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!