Szerintetek mennyibe fog kerülni az új XBOX ONE?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 20:12
1 2 3 4
 11/34 Krisipoke ***** válasza:

Hát, szerintem ez az ár még csak egy saccolás, de ha igaz, akkor az kb. 220 000 forintot jelent...


Arról mondjuk megfeledkeztél, hogy mivel már mindenki letett róla kb, így nem nagyon fog rá senki játékokat fejleszteni, így nem kizárt, hogy maradsz egy konzollal, amire egész életében 3 jó játék jött ki.

2013. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

#11. Azt kell mondjam nagyon tájékozatlan vagy a témában az "Xbox One" játék felhozatal terén.

Itt egy pár játék ami jön rá.

Ryse

Forza Motorsport 5

Quantum Break

Call Of Duty:Ghost

Battlefield 4


Szóval lesz mivel játszani rajta.

Assassin Creed IV:Black Flagg

Destiny

Fifa 14

The Evil Within

Wolfenstein:The New Order

Dying Light

Need For Speed Rivals

Thief

Watch Dogs

GTA 5

2013. máj. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Akkor még a 15 exclusive cím amibő 8 vadi új játék

ott vannak az exclusive Sport címek stb....

Az E3-on durrogni fognak az új játék címek,biztos lehetsz benne.

2013. máj. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
8 én PS párti vagyok, de azt azért ugye tudod, hogy sok minden, amit leírtál az csak "állítólag" kategória? És az állítólag dolgokról is sok helyen mást állítólagoznak. Így pl. a használt játék árának csak 10%át kell befizetni nem a teljeset stb.
2013. máj. 30. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom ki mennyire beszél angolul, de ez valamennyire hivatalos és szájbarágós. De az is igaz, hogy sok témánál nem a kérdésre válaszol, hárít, meg a Kinectes kérdésnél is terel, a konkrét példára, hogy a kutya mondjuk összetöri a szenzort és attól működik-e majd a gép maga, annyit mond, hogy nem tudja, utána meg elröhögcséli a dolgot és nem válaszol. Hát pfff...

2013. máj. 30. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Krisipoke ***** válasza:

Az az "állítólag" mind úgy "állítólag", hogy a Microsoft képviselői nyilatkozták vagy a konferencián, vagy külön utána az interjúkban.


Amúgy érdekes az a 15 exkluzív, ami idén jön állítólag... Annak azt kéne jelentenie, hogy már nagyon közel vannak ahhoz, hogy kész legyenek, azaz már simán mutathattak volna belőlük a konferencián... És ahhoz képest csupa hülyeséget mutattak. Nem tudom, szerintem senki nem lesz szomorú, ha olyan kaliberű exkluzívjai lesznek, hogy Forza, Fifa, meg Madden.


Amúgy aranyos, hogy pl. a Quantum Break-ről semmit sem tudunk még, csak hogy élőszereplős cutscene-ek lesznek valószínűleg (komolyan, már megint ezt csináljuk? anno a Mega CD és a 3DO korában "nagyon" nagy sikert arattak ezek), és hogy egy hajó valamikor nekimegy egy hídnak. Tényleg, máris biztos, hogy király játék lesz.

2013. máj. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Persze meg ha az aranyhörcsög megrágja a lemezt meg ilyenek..

A kutyádat meg az MS fogja betanítani nehogy összetörje a szenzort.

Ekkora hülyeségeket csak egy amerikai észlény kérdezhet,és egy iditóta érvel vele.

2013. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

# 16. Amúgy nem komferencia volt hanem exclusive bemutató és magát a gépet akarták bemutatni nem a játékokat vagy egy kontrollert(mint a PS4 esetében). Ha minden poént lelőttek volna akkor az E3-as konferencián nem is kellett volna részt venniük,mert nem lett volna mit bemutatni.

Egy másik oldalon volt egy idióta aki arra hivatkozott hogy az IGN oldalán hogy lehúzták az Xbox One-t igen 600 ezer emberről volt szó igazából ez a jelenlegi xbox360 tulajok még 1%-át sem teszi ki egy UK üzletbe pl. 25 éve nem volt annyi előrendelés mint most az Xbox One-ra akkor miről beszélünk max rosszmájú pletykákról.

2013. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Krisipoke ***** válasza:

#18: Szerintem valamit nagyon sikerült félreérteni... :D Szerinted az amúgy véletlen, hogy az Xbox One bejelentés után hirtelen hétszeresére ugrott a Wii U eladások száma? :)

Amúgy ha már reprezentatív felmérés kell, a GameFAQs-on, azaz a világ egyik leglátogatottabb videojátékos weboldalán minden nap van egy szavazás. A mai az, hogy "Év végéig melyik next-gen konzolt tervezed birtokolni?" Ez az állás:


[link]


Kiemelném, hogy a "PS4", "Wii U", és a "PS4 és Wii U" válaszok mindegyike legalább háromszorosa bárminek, amiben szerepel az Xbox One.

2013. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

szerinted 23.000 ember szavazata számít valamit ha minden oldalról össze szeded akkor sem lesz 5 milliónál több ember aki aki az Xbox One ellen szavaz és még eleve kérdés hogy ebből mennyi a PS fanboy.

Az 5 millió ember pedig ha Xbox tulaj is akkor is csak 6%-a a jelenlegi tulajoknak.

2013. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!