Szerintetek mennyibe fog kerülni az új XBOX ONE?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 20:12
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

"Persze meg ha az aranyhörcsög megrágja a lemezt meg ilyenek..

A kutyádat meg az MS fogja betanítani nehogy összetörje a szenzort.

Ekkora hülyeségeket csak egy amerikai észlény kérdezhet,és egy iditóta érvel vele."


Ha valamire egy egyenes kérdést feltett, de terelt a válaszban, másra válaszolt, mint aki nem érti, akkor nem tudom miér egy amerikai észlény, ha egy konkrét lehet hihetetlen példát hoz arra, hogy mik történhetnek, vagy sarokba szorítja a válaszolót, mert máshogy már nem lehet érteni a kérdést, hogy ne arra válaszoljon?


A kinect szenzorra egy bullshit választ adott, rohadtul nem azt, amit kérdeztek tőle, de a kutya szétb@ssza a kinect szenzort működik-e ettől még az Xbox one gépem? Kérdésre annyit mondott, hogy hát ez nem tudom. Hahahahaha. Ez milyen válasz? F@szságokkal kivágni nem tudta magát, mert egy ilyen kérdésre igennel vagy nemmel lehet csak válaszolni, nem marketing dumával, erre hahahahaha nem tudom.


De az összes többi kérdés ilyen, ha eszed is van, nem csak leforítod szóról szóra, akkor látod, hogy a sarkalatos kérdéseknél, ami nagyon nem tetszik sok embernek terel, nem egyenes, max. annyit mond, hogy jaj hát ez felhasználó barát lesz higgyétek el. Aha és ezt ő mondja, vagy a felhasználók?

2013. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Krisipoke ***** válasza:

Légyszíves használj vesszőket, mert így konkrétan fáj olvasni, amit írsz.


És nem értem a problémád: szerinted véletlenül pont csak azok szavaztak, akik Xbox-ellenesek? Az arányokat kell nézni. Ráadásul Amerikában, ahol a legtöbb játékos van, még csak reggel van egyes helyeken. Nézz vissza éjfél körül, vagy akár holnap ezt a szavazást visszamenőleg, ha több szavazatot szeretnél.

2013. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Krisipoke ***** válasza:
A 20. válaszolónak írtam amúgy.
2013. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Ne a vesszőkkel foglalkozz,nem az a lényeg.Egyébként ilyen dolgokba azok kötnek bele,akiknek nincs igazuk.

Az Xbox One exclusive bemutatója 21-én volt,azóta nem jött össze 5millió negatív szavazat,akkor miről beszélünk?

Júni 10-én E3,majd utána meglátjuk mi történik a szavazatokkal,addig csak szájtépés marad a részedről.

Szerintem még 3 millió embert sem találtál,aki negatívan fogadta a dolgokat,ráadásul ezek zöme a játékok bemutatását hiányolta.

A WII-U eladását pedig a konzol feltörése pörgette fel, csak hogy tisztába tegyelek ezzel kapcsolatban,mert AAA címek még mindig nincsenek rá.

2013. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Krisipoke ***** válasza:

Elképesztő vagy. :D A vesszőket csak mellékesen említettem meg, mert hihetetlenül zavaró tud lenni a hiányuk. Bocsánat, hogy megemlítettem. És köszönöm az érett válaszodat.


Ez a szavazás mai. Ma reggel kezdődött el, és este vége is lesz. Mondom, az arányok a fontosak, nem az, hogy konkrétan hányan szavaztak melyikre, nyilván nem fog minden érintett szavazni, viszont az egész reprezentálja az arányokat, hogy a játékosok nagyrésze mit gondol erről a témáról. És hidd el, nem azért, mert akkora Xbox-ellenes réteg járna ide, ha megnézed, az épp legnépszerűbb fórum egy X360 játéké.

2013. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Akkor venném komolyan,az ilyen szavazásokat,ha mondjuk a 80millió Xbox tulaj 40%-a,részt venne a szavazáson. Valamiért,csak egy nagyon szűk réteget,1-3%-ot zavarja,1-2 dolog, (főleg a játékok terén) érdekes módon a többi 97%,inkább megvárja az E3-at,és utána véleményezi a konzolt, azért érzed az iróniát nem?

Főleg,az angliai rekord előrendelést.


"Habár a szaksajtó és a játékos vegyes érzelmekkel fogadták a Microsoft múlthéten bejelentett konzolját, ám ez nem jelenti azt, hogy a vásárlókedv is elapad. Röviddel az Xbox One leleplezése után az angol Blockbuster áruház bejelentette, hogy a konzol minden eddigi előrendelői rekordot megdöntött a cég 24 éves történetében. "

2013. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

^^ 76 millió.


De amúgy ezek a szavazások hülyeségek. Meg úgy kb minden hülyeség, siránkozás a twitteren meg mindenhol. Ugyan, hol érdekli ez a Microsoftot? Sehol. Pénz beszél, kutya ugat. Őket csak az eladások fogják érdekelni, az, hogy most van egy kis zaj, meg siránkozás a neten... Az mindig van.

2013. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Krisipoke ***** válasza:

26: ezeket a rendeléseket valószínűleg áruházak adták le (olyasmik, mint mondjuk a Media Markt). Mivel az X360 egy hihetetlenül népszerű konzol volt, és a videojátékok manapság kelendőbbek, mint valaha, ez volt a logikus lépés, hogy a nagyobb áruházak komolyabb utánanézés nélkül berendeltek belőle egy csomót.


De ha gondolod, itt találkozhatunk két év múlva, és meglátjuk, addigra melyik next-gen konzolból mennyit fognak eladni. :) Igazából sok értelme nincs ilyenen vitázni előre.

2013. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Elmentük a kérdéstől,egyébként 130-140.000Ft között mozog,ehhez még számold hozzá a 27% áfakulcsot és meglátod mi fog kijönni,lényeg az hogy sokaknak 3 vagy 4 havi fizetése és még a játékokról nem is beszéltünk :)
2013. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Ha figyelmesen elolvasod amit írtam,akkor láthatod,hogy előrendelésről van szó,amit az Blockbuster áruházban leadtak az emberek az Xbox One-ra.

Nem hasra ütés szerűen rendelték elő,mellesleg nem volt szó Media Markt-ról,sem egyéb üzletekről.Magyarán,Angliában tetszik az embereknek az új Xbox One.

2013. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!