Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni egy mélyládát,...

Szeretnék venni egy mélyládát,2db FLI mély van benne, (1000w,300wrms fejenként), mi a véleményetek erről a cuccról s amúgy a FLI nyomókról?

Figyelt kérdés
Nem volt még ilyen márkájú mélyem, s érdeklődök mik a tapasztalatok. Tigrába lenne, gondolom bezengi rendesen az egészet :)

#vásárlás #mélyláda #FLI #300wrms fejenként) #cuccról #nyomókról?
2013. jún. 3. 12:27
 1/6 dirtboy ***** válasza:

nem tűnik rossznak de kb egy árban és tudásban van a dld vel ami kinézetre sokkal szebb,szóval én azt választanám.

dld 500+ vennék.

2013. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem kommentelővel.
2013. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

értem, köszi! a dld 500+ is sokat tud, de ez most alkalmi vétel lenne, azért kérdeztem :)

18900 ft darabja újonnan, ládában a 2-őt venném 25-ért.

2013. jún. 4. 00:11
 4/6 dirtboy ***** válasza:
az úgy jó ár
2013. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valóban jó ár.

Carstylingon, racing bazáron a nagy 15 colos DLD DL15-öt ki lehet fogni 20-25 eft-ért, nézz szét hátha van fent.

Mondjuk egy Tigrába necces lenne berakni. :)

2013. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, regelek, szétnézek. Nem baj, én mélynyomó bolond vagyok berakom, van is nagy erősítőm hozzá :))

Köszi a válaszokat!

2013. jún. 5. 05:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!