Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kinek van autós mélyláda a...

Kinek van autós mélyláda a szobájában?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi hogy jól szól szobában is? Vagy esetleg egy házibulit elbír?
2013. jún. 6. 13:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem az van. DLD ZT15 [link] 7.1es házmozinak lett a subja. Nagyot szól és jó mélyre megy. Ez bírná a házibulit is simán. De egymillió féle autós mélyláda van szóval a kérdésed pontosítsd.
2013. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Általánosan gondoltam. Mert ugye az autós mélyládákat kocsiba tervezték, nem házba. És az érdekelne hogy szobában is rendesen kiadja a mélyet?
2013. jún. 6. 13:47
 3/17 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan lehet használni őket szobában is. Csak kell hozzá egy mono végfok és aktív hangváltó.
2013. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Sajnos ezekhez nem értek. :S

Autós erősitővel használnám a szobámban.

Mi az az aktív hangváltó? Válaszod előre is köszönöm, ment a zöld kéz.

2013. jún. 6. 14:29
 5/17 anonim ***** válasza:
Az autós erősítő megvan már? Mert szobába szobai erősítő jobb, meg nem kell a bekötéssel meg az áramellátással bajlódnod. egyébként nekem is autós mélynyomóim vannak szobába, de volt rendes házimozi mélynyomóm is. Sokkal nagyobb teljesítményű cuccot lehet összehozni ugyanabból a pénzből ha autós mélynyomót és hozzá egy sztereó erősítőt veszel(vagy végfokot) mint ha egy ugyan olyan teljesítményű házimozi mélynyomót. na de hogy a lényegre térjek, én meg vagyok vele elégedve teljesen, bár nem szól olyan szépen mint a házimozi szólt, de szerintem kielégítő. De 30 cm alattit nem ajánlok, minél nagyobb a membrán felülete annál szebben tudja megszólaltatni a mélyebb frekvenciákat.
2013. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nálam úgy van egyébként megoldva, hogy a házimozi erősítőmre van kötve egy sztereó erősítő, mint aktív subwoofer.
2013. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem, még nincs meg az erősítő. Az majd a mélyládával együtt venném meg.(de van szobai erősítőm is, bár nem nagy teljesítményű...). Az M.N.C. PENTA mélyládán gondolkozom. 30cm hangszóró, 500W teljesítmény. Szerintetek jól szólna egy ilyen a szobámban kb. 300wattos autós erősítővel? Egy bulit lehet vele csinálni? [link]
2013. jún. 6. 19:09
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó.. Neked milyen mélyládád van? Egy házibulit elbír?
2013. jún. 6. 19:10
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz, ne vegyél se MNC se SAL termékeket.
2013. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Miért, mi a baj velük?
2013. jún. 6. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!