Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Új gépet vegyek vagy a mostani...

Új gépet vegyek vagy a mostaniban cseréltessek cuccokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok a lényeg az hogy ugye van egy laptopom meg egy asztali PC-m.Mikor vettem a BF3 at azt hittem a laptop elég erős lesz...hát tévedtem..elis lett adva később..

Most van egy Aszali PC-m ami nagyon ramaty..ezt szeretném lecserélni egy jobbra vagy ha lehet kicserélni benne dolgokat..A legjobb lenne ha 110 ezer forint felé nem menni az össz költség..

Mostani gépemben a cucccok..

Alaplap:ASRock 775i945GZ

Videókártya:AMD radeon 5440 HD series

Processzor:Intel Pentium 4 3.06 GHZ 1 magos

Telepített memória(RAM) : 2GB

32 Bites OP rendszer

Valaki tudna adni egy jó gépet amit össze tudok rakatni vagy cuccokat bele jó kombinációval?


2013. jún. 10. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
ránézteme a procira, azonnal rávágom, hogy cserélni kell az egészet, az alaplap az a fajta LGA 775 foglalatú, ami az elavultak közé tartozik(az LGA 775 ígyis elavult, de ez meg pláne, mert csak a gyengébb procikat támogatja,egy quad core-t már nem) ebbe már nem is lehet kapni procit ( használtan talán valahol az ország egyik végén elvétve 1-2) , akkor meg már felesleges, a vidkártya is szutyok a ddr 2 ram is kevés, meg max 2gigát ismer fel , ráadásul 600mhz-eset csak úgy látom. Szóval azt javaslom ezt add el irodai gépként, 20-30k körüli áron, és akkor már 130-140 ezerből jót lehet venni
2013. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem vegyél új gépet, nézd meg a www.computerImperium.hu-t de mindenkép legyen legalább i3-mas proci benne 4giga ram de ha szánsz rá 155000 Ft-t akk ugyan azon az oldalon keresd meg a Imperium Core i5 HD PC -t az mindenben a csucson van elvisz olyanokat hogy Battlefield 3, COD Blak Ops 2, elfogja vinni a GTA5-öt meg a Battlefield4-et meg a COD Ghosts-ot is. De gondolom ertesz hozzá sok sikert a kereséshez :D
2013. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze vegyen előre összerakott fostaligákat, amik nem gyengén túl vannak árazva
2013. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha szán rá annyit akk vegyen, am játékra tökéletes de leht hozzá más procit. video kártyát meg ramot venni meg minde cuccot ami kell am én sose raktam össze magamnak gépet, venni szoktam
2013. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem is neked kell összerakni, normális helyeken megadod a termékek nevét megrendelik és összerakják rendesen és még úgyis jobban megéri
2013. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha meg előre összerakott gépet veszel, azon van egy cédula, amit ha szétszereled a gépet, elszakad(vagy ilyesmi és ugrik a garancia), szal hiába cserélne ki rajta videókártyát,ram-ot rakna hozzá, vagy procit, ha az alaplap beszarna akkor b*xhatná az egészet
2013. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!