Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előző kapcsolatomban itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előző kapcsolatomban itt csesztem el. Mostaniban akkor hogy csináljam, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Szóval első randin túl vagyunk. tudom, hogy a szex tabu, ne is álmodjon róla, nem szabad lefeküdni vele. eddig ok.

de előző kapcs-ban így az lett a köv. lépés, hogy már 1 hét múlva elvitt nyaralni (kb akkor találkoztunk harmadjára)utána meg szinte már követelte a szexet, olyan rámenős volt, 1 hónap múlva szex, utána csak kihasznált és ennyi.

nos a mostani sráccal nem akarom elrontani.

egyszer találkoztunk. és most szóba került egy külföldi hosszú hétvégézés ketten. mivel a szexet tudja, hogy én nem vállalom, kérdezte hogy amolyan baráti alapon menjünk?


nos én még választ sem adtam erre az üdülésdire. mert előző kapcsolatomból ítélve, tartok már tőle!

Tanácsokat kérnék, hogy nyaralni, meg ilyen hosszabb utakra most nem kellene elmennem 1-3 randi után, nem?


Vagy hogy megy ez a normális kapcsolatok elején? sztorikat is szívesen hallgatok, kik hogyan jöttek össze, meddig nem volt szex, addig mik voltak a közös progik, stb stb


2012. szept. 24. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok, attól függ...attól is

ha megismered (hosszabb idő alatt) vagy ha jóemberismerő vagy (ami ilyenkor azért kicsit kikapcsol, ha nálad megvan a láv)

nem feltétlenül egyenes ági következmény a túl korai szexnél a kihasználás, de lehet is persze

a lényeg, h jól mérd fel, kivel vagy együtt

én simán elmennék, ha nem félnék, h elad :)

miért, idegen emberek is szerveznek közös kirándulásokat, stb stb ez nem jelent semmit, te ezzel még nem vagy kötelezve semmire, csak ne ő fizesse

2012. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már miért kéne csak BARÁTI alapon? a szerelmeseknek sem kell lefeküdni, nem hogy a te esetedben lévőknek. nem értem a fiút.. sehol nincs megírva, hogy már az első 3-7 randi után le kell feküdni. Nyugodtan mehettek mint friss randizgatók is, csak egyszerűen nem lesz szex..
2012. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ez a srác is, ahogy a többi is,már első nap a szexszel jött.

csak azt már elmagyaráztam neki, hogy akkor nem jóval beszélget..


amúgy 26-28 évesek vagyunk

a srác az a macho tip.

2012. szept. 24. 18:31
 4/5 A kérdező kommentje:

amíg nem jöttek válaszok, addig lemondtam a hétvégét.

és ezután?

segítség

2012. szept. 24. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem jól tetted! ha tényleg érdekled a fiút és nem csak a szex miatt, akkor jelentkezni fog és várni.. jó, igen, ez túl szépen és mesésen hangzik, de ha nem akarod, hogy kihasználjon, akkor ne add oda neki magad, csak akkor amikor látod, hogy utána is Veled maradna :) szorítok! :)
2012. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!