Milyen hangfalat vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy hangfalat kisebb társaságokhoz és otthoni használatra, de sajnos nem nagyon értek hozzá. 15-20000 Ft- nál nem költenék rá többet (tudom, hogy ennyiből, nem lehet olyan jót venni, de írjatok légyszí, azért még elfogadható minőségű hangfalakat). Az is fontos lenne, hogy telefon ki lehessen hangosítani rajta.

Kinéztem ezt [link]

Erről mi a véleményetek?


2013. jún. 11. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
jó, jó de mivel akarod meghajtani? valamilyen médialejátszó és erősítő is kéne.
2013. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Múltkor láttam egy ilyen 'dobozt'(bocsi a kifejezésért), hasonlóan nézett ki, mint a képen. Csak rádugtak egy telefont és ment róla a zene. Ez mi lehetett, esetleg tudnátok ilyet linkelni?
2013. jún. 11. 13:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Az aktív hangfal volt ami azt takarja, hogy bele van építve egy erősítő. [link] pl ilyen. vagy ilyet nézel vagy a kalsszikus hangfal-erősítő-tuner-cd játszó hi-fi tornyot vagy egy mini hifit.
2013. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*klasszikus akart lenni bocs :)
2013. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél valami kisebb, de megbízhatóbb cuccot, mint ezeket az sz@rokat.

Mint pl.:

[link]


Ezen az oldalon nézz még szét... semmiképpen sem vennék olyan vackokat mint amiket itt linkeltetek, megbízhatatlan gagyik... és rettenetes a hangjuk is, de lehetne még írni vagy el oldalnyit arról, mért ne vegyél olcsó vackot, felesleges, az ember úgy is legtöbbször a saját kárán tanul....

2013. jún. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
picit értelmezz kedves utolsó, NEM ajánlottam, hanem megmutattam milyen egy aktív hangfal. És a kérdezőnek az anyagi lehetősége erőteljesen beszűkíti a lehetőségeit. Egyébként és is a mini hifi felé hajlanék ennyi pénzért.
2013. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És egy ilyen minihifi, mint például ez a Philips MCM166 hány fős társasághoz lenne elég?
2013. jún. 11. 16:30
 8/13 A kérdező kommentje:
És esetleg egy ilyesmi jó lehet? [link]
2013. jún. 11. 16:34
 9/13 anonim ***** válasza:

Inkább a minihifit javasolnám, annyiba jobb a 2.1( két kis hangszóró egy mélynyomó), hogy lehet variálni a mélynyomó elhelyezésével, hogy jobban halld, de nem kisebb teljesítményű egy 2.0 sem, tetszés szerint válassz.

Abban jobb minihifi, hogy az rádiós, CD lejátszós, ha esetleg nincs kéznél egy telefon akkor van más megoldás is, de tapasztalatom szerint jobban a hifik, mint a 2.1-ek, nekem személy szerint jobban tetszik a hangzásuk, és az hogy nem kell a mélynyomó elhelyezésével foglalkozni, meg egyébként is ezeknek a kis 2.1- eknek csak egy 10 cm-es mélynyomójuk van ami nem fogja bezengeni a szobát, nem kell tőlük sokat várni.

2013. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, de valami olyasmire gondoltam ami bezengeti a szobát. Ami alkalmas kisebb társaságokhoz is (20-25 ember).
2013. jún. 12. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!