Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Digitális átállás: szociális...

Digitális átállás: szociális rászorultság. Hol lehet jelezni, hogy rászorultak lennénk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy egy házban két család lakik, tehát két külön háztartás. A másik családhoz bekötötték szociális alapon, hozzánk meg nem. Hogyan lehetne jelezni, hogy mi is rászorulunk?

Próbáltam az ingyenes zöldszámon de ott 5 percig hallgattam meg nyomogattam a gombokat "nyomja meg az egyik gombot, majd a másikat, majd a harmadikat...", de még utána is csak a hangszalaggal tudtam beszélni, szóval ráhagytam. Más mód nincs, hogy jelezni lehetne? Mondjuk e-mail, vagy vmi?



2013. jún. 21. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Itt [link]

olvasd el a tájékoztatót,majd jobb oldal igénylőlap/segédlet.

A tájékoztatóban megtalálható a postacím ahová el kell küldeni az adatlapot.

2013. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


Sajnos ahogy a feltételeket nézegetem egyikbe se esünk bele... pedig attól rászorultak lennénk, így valószínűleg nem fogunk majd tévét nézni pár hónap múlva... De azért köszi a segítséged!

2013. jún. 23. 13:04
 3/3 anonim válasza:
Ha nem vagytok rászorulók, sajnos nem. De egy nem kártyafogadós, nem HDMI kimenetes készülék nem olyan drága. A legtöbb esetben antennára és kábelre sincs szükség. (nálunk sem volt). Ajánlom, hogy több boltban kérdezd meg, a legolcsóbbak is megfelelőek, vagy rendelj internetről. Szállítási díjjal együtt sem drágább, mint a boltban. Házhoz viszik. A bekötés nem bonyolult. Esetleg egy Scart kábelre lesz szükség. Ez viszont csak pár száz forint. Minden megtalálható a mindigtv.hu és a digitalisatallas.hu oldalakon.
2013. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!