Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha szeretnék venni egy apple...

Ha szeretnék venni egy apple terméket melyik éri meg a legjobban? Zene hallgatásra, film nézésre és játszásra szeretném használni

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzért 85 000 rt ipod touche

200 000 fellet ipad

sokk van ártól függ

2013. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezekre mind megfelel az iPod Touch, az iPhone, az iPad és a MacBook. Innentől kezdve már a pénztárcádon múlik, hogy mit veszel.

Nekem iPod touch 5-öm van 100 ezer Ft volt, illetve egy iPad 4-em, ami 150 ezer Ft volt.

iPhone legalább 200 ezer Ft, a MacBook pedig 300 ezertől 900 ezer Ft-ig terjed. (de ez egy laptop, szóval úgyse ez kell neked)

Legjobb szerintem az iPad filmezésre és játékra. Sokkal élvezetesebb nagy kijelzőn, mint a kicsi iPodon vagy iPhone-on. Viszont zenét hallgatni nekem nem kényelmes rajta, főleg ha városban akarom hallgatni menet közben. Arra az iPod a jó, vagy az Iphone. (persze ezeken is szépen mennek a játékok, de kicsi a kijelző)

Kihagytam magát az iPad minit. Talán ez az arany középút, mert nem olyan nagy, mint a sima iPad, jelentősen olcsóbb lehet, attól függően, hogy hány gigás (100 ezer ft a 16 GB), illetve mégse egy pici kijelzőre kell koncentrálni. Neked ezt ajánlanám leginkább.

2013. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen, ipod ra is gondoltam csak ha van ipad mini 100 ezer forint-ért akkor az nem éri meg-e jobban?
2013. jún. 26. 18:21
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) a zene hallgatást megoldom és, egy ipad mini 16g még ki is jöhet a pénzemből! De és az akkor jó meg szép a képernyője? a játékok szépen mennek rajta?
2013. jún. 26. 18:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Megéri. A kijelzője gyönyörű, nekem ez tetszik benne a legjobban. Annyira szép rajta minden, hogy szinte életre kel és kiugrik. :D A játékok jól mennek rajta, mert direkt iPad-re is tervezik a játékokat. Viszont egy "rendes", komolyabb játék több GB is lehet, ezekből nem fér 16 GB-ra sok. Persze a legtöbb, kisebbek MB-ban mérhetőek inkább.

Nekem is csak azért van külön iPod-om, mert én ezekért rajongok leginkább, nem azért, mert az iPad rosszabb lenne. :)

2013. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
rábeszéltetek :D :) köszönöm a válaszokat
2013. jún. 26. 18:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Szívesen. :) Esetleg érdemes lenne benézned olyan üzletbe, ahol ki lehet próbálni. (pl.: media markt) Ott végleg eldőlhet, hogy tényleg jó lesz-e. :) (én ilyen megfogdosás, nyomkodás után szerettem bele az iPad-be igazán :D)
2013. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a mini, főleg mert munkához nagyon jól jönne, de én megvárom a nagyobb felbontásút. Ezen még látszik a kisebb felbontás hátránya egy retinához képest.
2013. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, a retina más, szebb. Ezért is írtam, hogy érdemes kipróbálni, hogy biztos legyen benne a kérdező, hogy akarja. :) De nem is pixelhalmaznak kell elképzelni a mini kijelzőjét, hiába nem retina, gyönyörű. Látni kell, na. :D


Itt egy videó, iPad 4(retina) és a Mini:

http://www.youtube.com/watch?v=pn4ugmOdLVY

2013. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hat én tényleg beleszerettem a mini, cuki :DD
2013. jún. 27. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!