Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért jó apple számítógépet...

Miért jó apple számítógépet használni?

Figyelt kérdés
Miért van olyan sok embernek apple asztali gépje, vagy laptopja? Miért olyan jó? Mindennapi életben mennyivel másabb használni egy OSX en alapuló rendszert, mint pl windowsosat? Játék, munka, szórakozás?

2013. jún. 26. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Európai ember általában csak felvágásból vesz,mert itt csak nyűg egy ilyen,mert állandóan programokat kell vadászni ami megfelel a windowsos megfelelőjének.
2013. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"ma 21:13"

ez iphonera igaz, de gépre nem.


nekem macbookom van, 2010es. 2.4 ghz c2d. teljesen simán fut, nem fagy nem swappol, nem lassul. nem vírusos, nincs SEMMI olyan hibája mint windowsnak. asztalimon az van, de sokkal jobban utálom. a macemmel dolgozom, minden nap, teljesen megbízható. és amíg munkatársaim egymás után viszik cserélni meg szervizbe normál gépeiket, engem ez sose hagyott cserben. remek anyaghasználat, jó kialakítású gép. legjobb trackpaddel ellátott gép, ami ráadásul multitouch (soksok éve szerelik ezzel). tartja az árát, 3 éve 280ért vettem újonnan, most 180-190ért adhatnám el. sokkal jobb a hűtése, nem lesz kazán a játéktól, terheléstől, pedig csak 1 venti van rajta, és nincs se alul se oldalt kifúvó!(a zsanérnál van, rejtve). alapjáraton 2000 rpm a venti, TOTÁL HALK. tök süket szobában sem lehet hallani egyáltalán a gépet. 2x annyi ideig bírja az akksi mint másé.


ja amúgy HP, asus, stb gépből is van félmilliós opció, hasonló erővel. csak egyszerűen nehezebb, csúnyább, vastagabb, hangosabb.

2013. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem a gép elsősorban szórakozásra kéne, fontos a megbízhatóság. Főleg játékra, netezésre, torrentezésre. Nemsokára veszek egy iPhone-t , és gondoltam mivan ha kombinálom a kettőt?
2013. jún. 26. 21:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Sok embernek Apple gépje/laptopja? Max USA-ban, mindenhol máshol a PC dominál, de nagyon durván.

Egyébként nem vagyok Apple fanboy, de nem is utálom őket, de a laptopjaik/asztali gépjük, amik miatt azért valamire tartom a céget.

A Mac OS tényleg jó, de egyébként egy átlagembernek a Windows is tökéletes, sok esetben jobb is.

2013. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Multigod97 ***** válasza:
Általában minőségben és megbízhatóságban jobb, azonban elég erős hardware is van bennünk. Ha akarsz, tudsz rá windows-t is rakni és úgy játszni (nekem bootcamp-el van win8). Maga az OSX elég jó, könnyű használni, mégis ugyanannyit, sőt sok esetben többet is tud, mint a windows. Kevés program van, ami van windows-ra és nincs mac-re (főleg játékok és ilyen nagyon kicsi programok), de ha nincs akkor biztosan van valami alternativa. Mivel meg kell fizetni a világító Apple logót a hátulján, ezért elég drágák, de például vannak olyan dolgok, amiket csak az Apple-nél kapsz: Retina kijelző (a chromebook pixel nem számit mert azon nincs rendes OS), full aluminium ház (egy normálisan összerakott nem-Apple gépet nem láttam) stb.
2013. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha pl egy lap topot veszek, akkor az is megfel mondjuk játékra? Az árábol kijön egy gamer gép, mégis úgy érzem megérné belefektetni . Ha szórakozásra, főleg játékra megfelel, és mondtok érveket ami mellette szól akkor már is fogok rajta gondolkodni.
2013. jún. 27. 03:52
 7/8 A kérdező kommentje:
Gondolok itt egy macbook pro-ra
2013. jún. 27. 08:40
 8/8 anonim ***** válasza:
nem, de ezt megválaszoltuk a másikban már meg itt is rávilágítottunk.
2013. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!