Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson w380-as telóm...

Sony Ericsson w380-as telóm van. Elromlott a külső kijelzője. Ha 2009. februárjában vettem a vodafonnál akkor még érvényes rá az ingyenes jótállás? Mert ha nem 10ezrekért nem csináltatom meg inkább veszek másik telót.

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
-?????WTF KÉRDÉS EZ???KOMOLY?
2010. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
?????????
2010. júl. 25. 17:02
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes választ...inkább maradtál volna csendben...:P nagyon bírom az ilyeneket...
2010. júl. 25. 17:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen ingyenes jótállásról beszélsz? Olyan van, hogy garancia. SE a készülékeire mindig vállal 2 év garanciát. Ez neked majd csak jövő februárban fog lejárni szóval ha beviszed a szervizbe akkor megcsinálják. De ha ők megállapítanak valamiféle garanciát kizáró okot akkor csak pénzért csinálják meg.
2010. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivan ?Ki nem tud számolni inkább arról beszélljünk

2009+2 az 2011

és ugytudom,hogy még csak 2010van nem?

Tehát 1év gari még van vagy mi?te vagy a kiválaszott?

2010. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

okkké, köszi!!!mostmár vágom...

mi az hogy ki nem tud számolni...arra voltam voltam kíváncsi hogy 2 év van e rá...de ahelyett hogy értelmesen leírtad volna wtf-ezel itt.... Az ingyenest meg arra értettem, hogy ha nem találnak ki vmit akkor megcsinálják ingyen... /// uhh de hogy milyen kedves emberek járnak erre......

2010. júl. 25. 18:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja meg ahogy látom Te vagy a kiválasztott!!!!
2010. júl. 25. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!