Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minőségi hibás kabátot köteles...

Minőségi hibás kabátot kötelesek visszavenni? Érvényes rá a jótállás?

Figyelt kérdés
Venni akartam egy téli kabátot, de a pénztárnál ki volt írva hogy blokk ellenében 3 napon belül ha visszaviszem, levásárolhatom. Megkérdeztem az eladót hogy ha mondjuk fázok a kabátban mert hiába téli, nem jó a minősége, mit lehet tenni, mire azt mondta hogy kizárt dolog hogy visszavegyék. Azt mondta hogy csak méretproblémásat vesznek vissza és csak a ruhán lévő cimkével együtt, ha az rajta is van!! Kiröhögött, de nyilván nem akarok kidobni az ablakon 10 ezret egy olyan kabátra amit nem tudok hordani mert nem elég meleg.
2012. dec. 28. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is kiröhögtelek volna:D Azért azt a boltban is meglehet állapítani, hogy mennyire meleg egy kabát...
2012. dec. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

bundás kabát

de ha nem lenne jó mert tényleg nem jó minőségű akkor nincs értelme megvenni...

tudtommal kötelesek 3 napon belül visszavenni szó nélkül nem?

2012. dec. 28. 00:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Az NEM minőségi hiba, hogy fázol benne. :)


De írtad, hogy ha nem jó a méret, visszacserélik/visszaveszik... hát miért nem mondod azt?

"bocsi, ajándékba volt, de nem jó a méret..."

Fix, hogy nem fog emlékezni rád.

2012. dec. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Álltalába csak hibás terméket cserélnek vissza. Az, hogy te fázol a kabátba, hát....ez nem a gyártó hibája.
2013. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!