Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tabletet ajánlanátok...

Melyik tabletet ajánlanátok netezésre és jegyzetelni?

Figyelt kérdés

Szeretek a nappaliban a heverön netezni, de a telefonom(HTC Desire) ehhez egyértelmüen kicsi, a laptopomat meg igaz imádom, de egy nagy 2 kg-os böhöm dög, amit az ölembe nem igen tudok rakni, ezért gondoltam veszek egy tabletet. Föleg hogy most megyek egyetemre, egyszerübb lenne a fóliákra jegyzetelni, nem csak papírra.

De sajnos nem nagyon ismerem a piacot, valami jót szeretnék venni, ami nem esik szét egy hét után(Huawei meg ilyen japán nevü számomra ismeretlen márkáktól nem akarok, kizárólag a nagy cégektöl).

Eddig kettö van ami tetszik: HTC Flyer vagy Asus Fonepad, de további javaslatokat, tippeket elfogadok:) köszi



2013. júl. 9. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobbat mondok. A LEGjobbat. Vagyis iPad Mini ami kell neked!
2013. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Egyetértek. IPad Mini.
2013. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az Ipad Minire én is gondoltam, de nincs iTunes-om és nem tudom hogy a fájlok szinkronizálása a windows-os gépemröl mennyir emüködne. Nem egy pendriveom ment már tönkre azáltal hogy egy windowsos gép után almába lett beduva és utána már a felosztása nem müködött plusz az összes fájl eltünt...+ még sose volt almám, kicsit félek tölük:D
2013. júl. 9. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:

iPad mini nem a legjobb, de tény, hogy az egyik legjobb, szóval ha tetszik akkor ajánlott.

Ezen kívül még várnék a következő generációs Nexus 7-re, állítólag még júliusban leleplezik és kapható is lesz, és egy jó ideig az lesz a legjobb "kis"méretű tablet.


Nagy tabletek közül Nexus 10 a legjobb, vagy ha szereted az iOS-t akkor iPad 4. De még esetleg ott van a Sony Xperia Tablet Z vagy Samsung Galaxy Note 10.1


Egyébként a "kis" meg ismeretlen márkákról csak annyit, hogy Huawei a 3. legnagyobb gyártó, Apple és Samsung után ő adja el a legtöbb okostelefont, Sony, LG, HTC sehol sincs hozzá képest.

És nem egy szétesős kínai fos márka, de Huawei-nek amúgy sincs jelenleg jó tabletja, így mondjuk amúgy is mindegy, hogy jó-e vagy sem.

2013. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja és még amiket kihagytam, azok az Asus tabletek. Kb bármelyik. Illetve kisebb tabletek közül a Note 8.0

Meg amit még nem írtam, pedig fontos, hogy a HTC Flyer-t felejtsd is el, mintha nem is létezne.


Vagy ha nem akarsz tabletet, mert szerinted túl nagy, de egy telefon túl kicsi, akkor egy rohadt nagy telefont is lehet venni, mint pl. a Sony Xperia Z Ultra.

2013. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"nem tudom hogy a fájlok szinkronizálása a windows-os gépemröl mennyir emüködne"


Én tudom. Tökéletesen működik. Az iPad-be amúgy sem lehetbpendriveot dugni.

2013. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Tab2 10-es és 7-es.
2013. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Azt inkább ne is mondd.

2013. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!