BefőttPista kérdése:

Laptop hoz megy az 5.1-es hangfalszett, Szerintetek olyat vegyek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 5.1-es hangrendszerem van. És laptopot használok. Tökéletesen működik meg minden. Szerintem passzol hozzá. De arra vigyázz, hogy legyen hozzá hangkártyád mert anélkül nem olyan jó. Magyarul igen, passzol hozzá, én javaslom, és azt is ajánlom, hogy USB-s külső hangkártyát vegyél hozzá!
2013. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nah 2.1-et vettem hozzá mert nem volt elég csatlakozo a laptopomon mert az 5.1-hez 3 kell,nekem 1-vagy 2 van.meik a külső hangkártya? jah és a 5.1 vagy 2.1 közt nagy a különbség?
2013. júl. 17. 00:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Az 5.1 azért 5.1 mert 5 hangfal van + 1 mélynyomó. A 2.1 -ben 2 hangfal van + 1 mélynyomó. Az 5.1 3 kábeljét fogná össze a külső hangkártya 1 kábellé vagy 1 USB -vé. Külső hangkártya nincsen laptopba építve. Nekem volt 5.1-em és 2.1-em is. Mindkettő jó választás.
2013. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!