Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Győrben lehet fogni osztrák...

Győrben lehet fogni osztrák (esetleg szlovák) DBV-T adásokat?

Figyelt kérdés
Ha valakinek sikerült, milyen antennával, milyen beállításokkal?

2013. júl. 16. 20:16
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy inkább dvb-t adásokat... :)
2013. júl. 16. 20:18
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tetőantennával, antennaerősítővel meg lehet próbálni, de bármilyen beruházás előtt a legjobb egy szerelővel beméretni, hogy van e jel. Ausztria felől a Spitzerberg vagy a Podersdorfi torony van közel, amiről elérhető esetleg a vétel. Szlovákiából legközelebb a Nové Zámky/Tehlové torony van közel vagy a pozsonyi. Szlovák adásokra szerintem jobb esély van. Én a frekvencia.hu-n szoktam tájékozódni. Ott megtalálod egy-egy adótorony pontos adatait is.
2013. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
okok, köszönöm!
2013. júl. 18. 13:31
 4/4 anonim válasza:
100%
Elvileg lehetséges az osztrák adások vétele Győrben, a szlovák az biztos. Az osztrák adásokat a 24, 30, 34, 52 csatornákon érdemes megnézni. A szlovák a 27, 39, 44, 56 csatornákon érdemes megnézni.
2013. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!