Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is úgy látjátok, hogy a...

Ti is úgy látjátok, hogy a németek, az osztrákok, a szlovákok, a csehek és a lengyelek is lényegében "magyarok", csak azért tűnik olyan idegennek a kultúrájuk, mert nem értjük a nyelvüket?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 22:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Mi van??! Hogy lehetnek LÉNYEGÉBEN magyarok? Aki magyar az magyar. Aki meg lengyel az lengyel, a német meg német.. és nem magyar. (lénylegében sem)

Nem értem a kérdésed? Fogalmazd valahogy át, hogy mire is gondolsz pontosan, mert így nem értem a logikát. Bocsi! :)

2012. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a kérdésemben felsorolt emberek szerintem szinte ugyanolyok, mint a magyarok, csak azért tűnnek olyan idegennek, mert nem beszéljük a nyelvüket.
2012. aug. 28. 22:17
 3/23 Sz1u ***** válasza:
83%

A veréb is pont olyan mint a gólya. Csak annál sokkal kisebb és abszolút nem hasonlít rá.


Hú, Kérdező! Üde színfolt vagy a mai nap! :) :) :)

2012. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze,elidegenesített magyarok.
2012. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Hát ne is haragudj, de szerintem roh@dtul nem...:D

Tehát ahogy írtam is, aki német az német (pl.) és egy kicsit sem magyar. Persze, hasonlóak, mert ugyanúgy fehérek, mint mi, vannak köztük férfiak és nők, ugyanúgy emberek. De attól még teljesen más kultúra, más kinézet (pl. a németek általában nagyon fennhordják az orrukat és a nők közül nagyon sokan az a "debella" típusok és nagyhangúak). Persze a magyarok közt is van ilyen, meg biztos a lengyelek/ csehek, stb. között is, mint mindenhol máshol. De akkor ha ebből a logikából indulunk ki, akkor ha te osztrák lennél, azt mondanád, hogy mi szinte "osztrákok" vagyunk (mármint mi, magyarok). Akkor ez csak nézőpont kérdése. Így nem lehet ezt nézni/felfogni. ne haragudj, de ez így egy k*va nagy h*lyeség. :DDDDD

2012. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ők is emberek. Csak a kultúrájuk és a nyelvük más.
2012. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
A lengyeleknek annyi közük van a magyarsághoz, hogy nagy barátunk Nagy Lajos óta nem több...Ausztria Bécs és Burgenland tartomány kivételével sosem volt magyar uralom alatt ezeken as részeken is ritka máma már a magyar kultúra még a határnál talán, Szlovákia az más tészta velük soha nem jöttünk ki..., Csehország szintén egykori és talán még mai nagy barátunk szintén Nagy Lajos óta ők sem magyarok sőt soha nem is volt közük hozzánk...
2012. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

Ennyi erővel mondhatjuk azt, hogy nyugat Európa Germán. Itáliába mentek a longobárdok. Galliába a frankok, ahonnan később (normandiából) megszállták Angliát, ahol amúgy is voltak már szászok/kelták. És végül hispánián átkeltek a vandálok, igaz igaz, ott a germán felpuhult később az arabbal.


Szóval. Mocskos Hitler testvír háborút folytatott a nyugati elpuhult germánokkal.


De ennyi erővel mindannyian Afrikaiak vagyunk. Vagy ázsiaiak.

2012. aug. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A lengyelek igen. A csehek, a németek és az osztrákok nem. De van hasonlóság velük is, csak messze nem annyi, mint a lengyelekkel, a szerbekkel és a horvátokkal.
2012. aug. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha azt vesszük hogy annakidején sok szlovák,lengyel és német asszimilálódott a magyarságba akkor gondolom hogy a néhány szokást is átvettek egymástól.
2012. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!