Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarok miért utálják...

A magyarok miért utálják annyira a szlovákokat?

Figyelt kérdés
miért én nem értem románokat,szlovákokat,osztrákokat,németeket miért ? A történelem miatt ?

2012. aug. 17. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Én nem hiszem, hogy annyira utálnák. A két nép karaktere közt nincs olyan óriási különbség.
2012. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
szerbeket kihagytam
2012. aug. 17. 21:36
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
Azt hiszem, ez inkább fordítva van. Annak pedig történelmi okai. Ez inkább csak ellen reakció a magyarok részéről.
2012. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Általánosítasz.

Én nem utálom a szlovákokat. A kisebbségi politikájuk gáz volt, és ez felháborító lehet. Attól még az átlag szlovák emberrel semmi bajom sincs.

Osztrákokat meg valószínűleg nagyon kevesen utálják. Én még nem találkoztam olyan magyarral, aki osztrákokat szidja égen-földön.

2012. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha egy magyar utálja a szlovákokat, az csak azért lehet, mert a szlovákok ellopták a címerünket, nyelvünket területünket, és még sok mást. De még akik utálják, azok sem a szlovákokat utálják, (max a szlovák nacionalistákat) hanem a szlovák államot, és a Benes-dekrétumot. A románokat hasonló okból gyűlöli, aki gyűlöli, az osztrákokat nem gyűlöljük, esetleg azért, mert már 7-ből egymillió hektár termőföldünk, (egyesek szerint kettő) osztrák multik kezén van... A szerbeket és németeket nem utáljuk. :D
2012. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Személy szerint csak a politikájukat utálom, de azt nagyon. A szerbekkét úgyszintén. Ha módodban áll, nézd vissza valahogyan a Célpont c. műsor ma esti adását. Akkor majd megérted.
2012. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

én a szerbeket,románokat és szlovákokat utálom.

nem elég h a földünkön élősködnek,de Trianon után úgy bántak a magyarral,mint valami bevándorló korcs néppel.

főleg azokat a nacionalistákat nem szeretem,akik bántják a magyart,pedig mi mindent megtettünk h jó legyen a viszony.

tulajdon képen ők arra büszkék h bele tudtak rúgni 1et a sérült farkasba.utána meg csodálkoznak a románok,h az ottani hokicsapatban miért nem éneklik a magyarok a román himnuszt.de a másik kettő se jobb...

a németeket meg az osztrákokat nem utálom.

2012. aug. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Ez valóban egy ellenreakció a szlovákok sovinizmusára. Jár utána Slota politikájának. 2/3-a a magyarok gyűlöletéről szól. A Felvidéken rekedt magyarokba ott rúgnak bele, ahol csak tudnak. De még az arra turistázó magyar emberekbe is.
2012. aug. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
értem de azért nem kéne utálnotok őket mert rossz a politikájuk törődnétek a sajátotokkal az még rosszabb
2012. aug. 18. 07:49
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
Én nem utálom a szlovákokat, csak szánalmasak. Megpróbáltak a cseheken élősködni, erre a csehek, azt mondták nekik, hogy jól van, akkor menjetek. Mindenben ilyenek, egyszerűen, ami máshol nem vált be, azt évekkel később átveszik és nagy büszkén mutogatják és amikor nem működik, akkor erőből tovább akarják csinálni, miközben látványosan gyengék. Ez olyan szürreálisan ostoba viselkedés, ami kevés helyen jellemző szerencsére.
2012. aug. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!