Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tehetnék, anélkül, hogy...

Mit tehetnék, anélkül, hogy segitséget kérjek?

Figyelt kérdés
A gépemen Windows XP Professional-t használok és virus került a gépre.A virusölő már nem használ,frissiteni sem tudok,ezért ujratenném a Windows-ot. Nincs meg a jelszó és más internetről vett jelszóval sem müködik.Esetleg valamilyen eljárást tudtok ajánlani?Köszi :)

2013. júl. 19. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen jelszóra gondolsz? A telepítéskor megadandó termékkulcsra?

Egyébként első körben csökkentett módban (ahová úgy tudsz belépni, hogy Windows indításakor megnyomod az F8-at a megfelelő időben) megpróbálnék felrakni egy MalwareBytes AntiMalware-t, az eddig nekem mindig segített.

2013. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,arra a jelszóra gondolok...Amugy azt az antivirust nettről letölthetem?
2013. júl. 19. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, van ingyenes változata is.
2013. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a gépemen levő virusokat törli?Vagy csak az ezután fenyegető virusokat fogja majd törölni?
2013. júl. 19. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Innen szedheted le:

[link]

Én ezt eddig csak vírus (trójai) fertőzött gépek tisztítására használtam, mindeddig sikerrel.

2013. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!