Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LCD-tv vásárlásán gondolkozom....

LCD-tv vásárlásán gondolkozom. Úgy 80-100-as képátlóban gondolkozom. Milyen márkát és típust ajánlotok? Gondolom minél nagyobb a kontraszt meg ilyesmi annál jobb.

Figyelt kérdés
Az ár kb: 130.000ft max. És a megbízhatóság is fontos. Előre is köszi!
2009. okt. 21. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem ORION LCD-m van, a Metro-ban vásároltam 85 e ft-ért, vagy így valahogy :) minden esetre nagyon tudom ajánlani!!:)
2009. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valóban a kontrszt a legfontosabb no meg a válaszidő.

E kettőt tartsd figyelembe bár a kontrasztnál becsapós a "nagy" kontraszt arány mivel az már dinamikus kontraszt.

Na nem is ez a lényeg, mert igazán nem értek ehhez.

De!

Tudom elcsépelt de ha már LCD ne add a LG-nél vagy a Samsungnál alább.

Érdemes kicsit többet költened ha túlszaladnál a költséggel, mert megéri!!!!!!!!!!!!!

Menj be egy műszaki áruházba állj egy LG és egy másik márka mellé, ha van erre lehetőség.

Szemmel látható a különbség.

2009. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Azt hadd jegyezzem meg, csak érdekesség képpen, hogy a SONY-nak a SAMSUNG szállítja a képernyőket ( LCD ).

Innentől kezdve no comment.

2009. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!