Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót vegyek...

Tomix94 kérdése:

Milyen fejhallgatót vegyek 50000 forintból?

Figyelt kérdés
Főleg zenéhez lenne használva, de néha játszanék, filmeznék is vele.

2013. júl. 31. 23:31
 1/4 Tonnyhero válasza:

Szia!


Nagyon tudom ajánlani a SteelSeries SiberiaV2-t. Nekem beváltotta a reményeket, és csak jókat lehet róla olvasni.

Azt hiszem 23 000 körül vannak. És 50 000 forintért szerintem alig lehet kapni fülhalgatót.


Linkek:


Hivatalos honlap: [link]


Árukereső: [link]

2013. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Költsd értelmes dologra, például kenyérre, tejre.
2013. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dignity above all válasza:

AUDIO-TECHNIKA ATH-M50 a legjobb választás ennyi pénzért.


De amúgy egy Siberia 7H vagy Siberia v2 is tökéletes.

2013. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, ennyiér már kaphatsz egy jó gyártótól egy normális alap hifi vagy stúdió fejhallgatót. Az igazi inyencségek persze akár egy nullával is többe kerülhetnek.

Nézz szét a Beyerdynamic, AKG, Audio-Technica hazai képviseleteinek weboldalán, és válogass, ennyiér már lehet jót venni.

Nem, nem felejtettem el egyik jól hangzó, ismert kommersz szórakoztató elektronikai gyártót sem, szándékosan nem írtam ide őket...

2013. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!