Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Ipoddal lehet telefonálni?

Az Ipoddal lehet telefonálni?

Figyelt kérdés
5. generációs touch

2013. aug. 1. 11:03
 1/10 A kérdező kommentje:
* egy ipoddal
2013. aug. 1. 11:04
 2/10 anonim válasza:
nem, az zenelejátszó
2013. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem
2013. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és semmilyen appal nem oldaható meg ez a probléma?
2013. aug. 1. 14:48
 5/10 anonim ***** válasza:
de van egy ilyen progi, az a neve hogy "szereljantennátmirofontésbelsőhangszórótazipodomba" ezt felteszed és hirtelen egy telefon lesz belőle.
2013. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
"kabbeafaszomatteutolsovalaszolo" ezzel nem működik?
2013. aug. 1. 17:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Látom kreativitásban, értelemben és kulturált megnyilvánulásokban nem szenvedsz hiányt.
2013. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
sajnos sehogy nem lehet, ez csak egy lejátszó, iPhone-nal lehet telefonálni és zenét is lejátszani, meg még sok minden mást is
2013. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak az a baj h nincs pénzem iPhonera
2013. aug. 2. 12:59
 10/10 anonim válasza:
Ha nincs rá pénzed, akkor vagy azt csinálod, hogy veszel egy olcsóbb telefont és egy iPodot, vagy veszel egy jobb telefont (olcsóbbat, mint az iPhone) amin van zenelejátszó is. Jó az apple cuccok de árban bőven túl vannak szerintem értékelve. Az én iPodom egy év alatt tönkrement pedig nem hallgattam túl sokat. Ha rám hallgatsz, nem veszed meg mert csak menőzésre jó, de igazából mindenki csak a sajátjától érzi magát jobbnak, ha a másiknak van az már senkit nem érdekel.
2013. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!