Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik az autós...

Miért nem működik az autós erősítőm? A többi lent

Figyelt kérdés
Van egy SX - 7500N 600W autós erősítőm és amikor rádugom az áramra rendes bekötéssel GND + Battery(+12V)-ra nem csinál semmit kapcsoló nincs rajta a 40A-es biztosíték áthúz szóval nem égett ki már mindent kimértem a cuccba elégve semmi nincs benne de mégse jó benne valami kérem aki tud segítsen.
2013. aug. 4. 22:46
 1/4 A kérdező kommentje:

Elöl: [link]


Hátul: [link]

2013. aug. 4. 22:48
 2/4 anonim ***** válasza:

Kap rendesen áramot?

És rendesen is leadja a hangszórók felé?

Az autós rádiód is leadja neki a jelet hogy fel erősítse?

Ezt így most látatlanba nem tudom, de valahol vagy szakadás van vagy valamit rosszul tettél rá.

2013. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
persze kap rendesen 12V 45Ah akksiról megy amper is rendben és a hangszórók fele nem adja le az áramot mert általába olyan 7v-10V-ot lekellene
2013. aug. 4. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most megmondom Neked, hogy amíg a REM szálra nem kap 12V-t addig az erősítőd be nem fok kapcsolni.



A fejegységednek valószínűleg van egy rem kimenete. Ez azért van, mert így az erősítő nem meríti le az akkut feleslegesen az állandó üzemmel, hanem csak akkor kapcsol be, amikor a fejegység. Amíg kipróbálod, nyugodtan köss rá 12V-t, be fog indulni.

2013. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!