Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ennyiért megéri venni xboxot?

Ennyiért megéri venni xboxot?

Figyelt kérdés

Xbox ot szeretnék venni, max 30ezer forintért. Leginkább elite t szeretnék. Max még egy ilyen is beleférne:

[link]


Megéri megvenni az ilyet?


2013. aug. 5. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik évben dobták piacra. Az elite és a Slim Xbox360-ak már nem fognak 3leddel beszarni, szóval nem kell aggódnod. Flash-elt is, úgy nézem, tehát nem feltétlen rossz 30e-ért, bár kicsit gyanúsan alacsony az ára. Én tuti többet kérnék érte. Nézd meg személyesen az ilyet, mindig az a biztos. Teszteld le rendesen, és csak utána vedd meg. Postán, előreutalással NE VEDD MEG! Csak személyesen. Kizárólag csak akkor bízhatsz postában, előreutalással, ha vaterán hirdeti.
2013. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez 30-ért jó.

Nem érzem gyanúsan olcsónak, mert elite.

Én vettem már slimet is 30-ért 1 éve kifogástalan állapotban.

2013. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az Elit gépen belül is a Jasper-est ajánlanám,itt egy kis segítség hogyan tudod megállapítani a típusát.


[link]

2013. aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. hát max ennyit szánok használtra, nem akarok többet mert akkor már inkább egy új slim. Láttam 3ledes elitet hidetésben nem is 1-et.
2013. aug. 5. 09:50
 5/6 A kérdező kommentje:
[link] és erről vélemények? a flashelés az azt jelenti most h a másolt játékokat viszi?
2013. aug. 5. 09:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Elite Jasperre értettem én is, bocsánat, kicsit nagy vonalakban írtam... Az előző hozzászóló leírta, hogyan tudod ezt elleőrizni, milyen az alaplap.


A Flash azt jelenti, hogy másolt játékokat is visz, igen.

2013. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!