Tabletet szeretnék venni. Ajánlanátok?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, szülinapomra egy tabletet szeretnék . apu szerint max 27 ezer lehet, de ha nagyon muszáj rátudnám venni a 30ra is. ( de tényleg nagyonagyonagyon maximum)

igazából csak fülesen keresztüli zenehallgatásra használnám , néha játékra ,de főképpen wifis netre .( facebook)

azon gondolkoztam, hogy mivel csak erre a pár dologra használnám, vennék egy olcsóbbat, (dps?!) és maradna pénzem tokra, vagy más hozzátartózókra ( rám férne egy új fülhallgató:S xd )

de hogy ez így nagyon gáz lenne és számít az a pár ezer? vagy inkább vegyek egy picit drágábbat és spóroljak utána ég 3-4 ezret? ( képtelen vagyok spórolni)

köszönööm.


2013. aug. 11. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez megfelelne a célnak. Még maradna fülhallgatóra is, meg tokra.

[link]


/DPS kerülendő, talán vannak jó termékeik, de a támogatás az nulla/

2013. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első! Áh! Nem! Nincs nekik! :D

Igen a rokee az egyetlen ebben az árkategóriában, ami elfogadható. Édesapád mennyire megértő ember, s mennyire ért a technikához? Csak azért kérdezem, mert amennyiben megtudnád vele értetni, hogy igazából a minimum az a Wayteq Xtab-70DCI lenne, aminek az ára átlépi a 30-at, 31 ezer forintba kerül. Cserébe egy valóban szép kijelzővel megáldott masinát kapsz, ami kellően gyors, az elvárásaidat teljes mértékben kiszolgálja s hiába mondom, hogy ebben az árban a rokee, de hatalmas különbség van a kettő között, s árban meg elenyésző. Tehát én úgy gondolom, hogyha édesapádtól nem állnak távol az ilyen technikai vívmányok, akkor ha elé kerülne a két készülék egyszerre (ideális hely ugye erre egy bolt), belátná, hogy megéri azt a plusz pár ezret. Hardver szempontjából, ami a játéknál szólhat közbe leginkább a rokeenál jobb a prestigio multipad 7 HD, ami 28-29 ezer forintba kerül [link]

Ez akkor fontos maximum, ha komolyabb 3D-s játékokat futtatsz, ha alap pl. angry birds, where is my water s hasonló játékokat, akkor elég lehet a rokee is, hardverben egyébként a prestigio jobb a wayteqnél is, de a wayteqnél leginkább a kijelző az ami alázza a másik két készüléket. Szóval ez a 3 van, ebben az árban. Mivel írtad, hogy nem a játék a fő felhasználási terület, így én a Wayteq-et ajánlanám, a másik kettőben TN paneles kijelző van, ami annyit tesz, hogy szemből nézve látod csak a kijelzőt, ha egy kicsit is megdöntöd lefelé-felfelé avagy oldalirányba, akkor szürkül, s sok esetben álló módban meg úgy ahogy van élvezhetetlen. Próbáld meg rádumálni édesapádat a wayteqre, vagy küld ide, majd én rádumálom. :)

Mindenképpen menjetek el egy boltba (még ha nem is ott vásároltok!), s nézzétek meg a 3 készüléket, jó eséllyel a wayteq és a concorde ott lesz, max. a prestigio nem, de az csak hardverben tér el a concorde-tól, így látványban a concorde is tudja prezentálni.

Remélem érted, hogy miről zagyválok, ha nem teljesen, akkor esetleg olvassa el édesapád is.

2013. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
megvettük a rokeet :D ááá imádom:) nagyongyors, jó a fogása, jól érzékeny 10/10
2013. aug. 13. 11:01
 4/4 anonim ***** válasza:
=) Az árkategóriában a legjobb választás, így mindenképp jól jártál vele, szolgáljon sokáig.
2013. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!