Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom vezeték nélkül...

Hogyan tudom vezeték nélkül összekötni a tabletet a tv-vel? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Adott egy tablet ill egy tv, ezt lehetséges v.nélkül összeköttetni? A tv-ben nincsen wifi viszont a set top boxban van amin jön az IP tv. lehetséges valahogy összekötni? Vagy csak a kábeles csatlakozás marad? Ha kábel akkor van valami scart-hd átalakító? Ugyanis az egy szem hd csati a boxhoz van kötve, scart viszont van most 2db is szabadon, vagy akkor nagyon romlik a képminőség?

2013. aug. 13. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:

No akkor hátulról előre. Szóval igen, baromira romlik a képminőség, s van, de ha a tableted megengedi (s ez nem kérdés, nyilván) a magasabb felbontást, akkor azt kell kihasználni. Az egy HDMI-t tudod osztani switchel, így nem kell kihúzni, bedugni a kábeleket. Az IPTV-s set top boxoddal nem fog összejönni, eleve egy butított sz-r, de egyébként sem menne. Vezeték nélküli megoldásra nem rég találtam ezt a módszert, s még olcsó is: [link]

Ha médialejátszásra használnád a tabletet, akkor viszont inkább ezt ajánlanám a tablet helyett: [link]

De akár a célnak már megfelel ez is: [link]

Erre letöltöd az XBMC testben lévő cuccai közül az XBMC androidos verzióját, ami hardveresen is dekódol, s kész is a médialejátszó. Ezt innen tudod letölteni: [link]

2013. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!