Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » "Agybadugós" fülest vennék!...

"Agybadugós" fülest vennék! Ajánlatok?

Figyelt kérdés
Fontos hogy jól nézzen ki és jól szóljon. Legjobban Electrot és Dubstepet hallgatok így fontos az hogy jó legyen a mély/basszus. 10 ezer körül gondoltam, nagyon max 15!
2013. aug. 14. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt zabaljak az angolok, biztos jo lehet, de nem probaltam.

2013. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az előző füles nagyon béna. 10 ezer környékén a Sennheiser cx-300II fogja mindenki ajánlani, nem véletlenül. Nagyon jó füles, 2 év garanciával.
2013. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sennheiser az tényleg jó választás
2013. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. aug. 14. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Sennheiser-t azok ajánlják ennyi pénzért, akik már értenek hozzá annyira (vagyis neten olvastak valamit, de már ez is elég), hogy tudják, hogy egy Skullcandy kukába sem való, de aki ért hozzá az biztos nem fogja a CX300-II-t ajánlani, se semmilyen Sennheiser-t ennyiért.


10-15k között Brainwavz M4 az ajánlott, de itthon alig használtan már szerintem jóval 10k alatt is megkapod.

2013. aug. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

külföldről akarja rendelni akkor hajrá :$ csak 1-2 hét mondjuk ha megér annyit 2hét várakozást, meg azt, hogy azért cserébe talán 1 leheletnyivel ha jobb a sennheiser-nél akkor hajrá újra :D

még ez is jó

[link]

2013. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!