Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Cod4 multi valamiért nem jó....

Cod4 multi valamiért nem jó. Xfire-ön próbálok csatlakozni. Punkbuster is levan szedve, és bevan téve oda a játék. CD key-t már többször is cseréltem. A JÁTÉK NEM EREDETI. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Nos. a probléma: rápróbálok csatlakozni az egyik szerverre. (Xfire-on) közben megy a Punkbuster is. És ekkor ezt írja permanent ban issued. Tudom mit jelent. 1.4-es patch-től 1.7-ig mind le van szedve, telepítve stb. Lehet hogy az a baj, h a játék nem eredeti?????? De ez nem az összes szervernél van így. De a legtöbbnél igen...

#multi #COD4 MULTI NEM MÜKÖDIK COD4 #COD 4 MULTI
2013. aug. 24. 17:19
 1/3 snack16 válasza:

Szerintem azért lehet hogy NEM EREDETI! Vannak olyan szerverek is ahol lehet így is játszani -ez a "nem mindegyiknél volt így",azt is jelentheti hogy találtál kalóz szervert is:) -, de az állítólag tele va olyan(csaló) emberekkel! Én régen cod2-ztem másolttal, de az már régen volt:)

Ha gáz van, azt azt jelentheti, hogy azokat a CD kulcsokat MÁR használják! Nyílvánvaló hogy ami eredeti (és elsőkézből van),ott elméletileg nincs ilyen lehetőség(mert más még fel sem tudta tölteni azt a kulcsot a netre).

Erre már sajnos figyelnek hogy csak eredetivel játssz, azért hogy a csalókat,trógereket kiszűrjék/meg a kalózkodást csökkentsék. Ugye ha csak annyi lenne a bannolás kikerülése hogy kulcsot cserélsz, sosem tiltanának le senkit. -Meg a játékkészítőknek is kell a pénz.- Így meg újra meg kéne venni a játékot, ami a 3. nál már nem jó móka :D


Ha valamit rosszul írtam, ne rám legyél mérges. Haverom magyarázta el, mert én is kérdeztem tőle hasonlót.



Remélem segítettem:D

üdv

2013. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az adott kulcsod van lebannolva.
2013. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálgass végig jópár cd kulcsot. Nem nagy munka egyébként.
2013. aug. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!