Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyik a jobb? Az...

Szerintetek melyik a jobb? Az xbox vagy a ps?

Figyelt kérdés
Az árat is nézném. Szerintetek melyik éri meg jobban?

2013. aug. 24. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
PS a jobb játékfelhozatal, ingyen multi és a PS+ miatt. De Xbox sem rossz (csak rosszabb, mint a PS).
2013. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az hülyeség hogy melyik jobb!(már bocs,nekem mindkettő van)

Mindkét konzol kiváló játékélményt nyújt,van amiben az Xbox360 jobb van amiben a PS3.

Nézd meg melyik konzol exclusive címei érdekelnek jobban,és azt válaszd,vagy esetleg ami barátaidnak,és ismerőseidnek is van,hogy tudjatok együtt,multizni,co-op game-ket tolni.

Az Xbox360 Slim 250GB 56.900Ft

A PS3 500GB Super Slim 61.900Ft


Még annyit mondanék hogy az Xbox360-ra minden játékot fel tudsz másolni a HDD-re és onnan futtatni így kíméled az olvasót,gyorsabbak lesznek a betöltések,és halkabb lesz a gép is.

A PS3-nál a HDD majdnem "dísznek van" a lemezes játékokat nem lehet a HDD-re másolni csak azokat amiket a PS+ról töltesz le.

2013. aug. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Még annyit mondanék hogy az Xbox360-ra minden játékot fel tudsz másolni a HDD-re és onnan futtatni így kíméled az olvasót,gyorsabbak lesznek a betöltések,és halkabb lesz a gép is. "

PS3 meg amúgy is halk, az olvasó se romlik el (nekem már vagy 5 éves a fat és még tökéletesen működik), meg ez nem minden játékra igaz, van aminek a datait föl lehet másolni HDD-re

2013. aug. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 5 éves az Xbox360 és még semmit nem kellett benne cserélni és nagyon halk megnyugtatlak,a PS3 lassan 3éves de egy olvasó csere már bejátszott(20.000Ft),mondjuk én filmeket is nézek rajta rendesen.

A PS3-nál a játékokat csak részlegesen kell telepíteni (ez viszont játékfüggő)van amelyik game-ból 4GB vagy 6GB akkor sem értem miért nem lehet telepíteni a teljes játékot ez valami Sony faxság.

2013. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!