Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fényképezőgépem memóriakártyár...

Fényképezőgépem memóriakártyáról ma véletlen letöröltem az összes képem! Vissza lehet hozni valahogy? Kérem segítsen valaki a fél életem elveszett.

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 02:06
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
Nem tudom, sima memória kártya. De már lemondtam a képekről :(
2009. nov. 1. 09:04
 42/54 anonim ***** válasza:
Minél tovább cseszteted a kártyát, annál kisebb az esély rá, hogy marad rajta valami, mire szakértő kezébe kerül. Mondjuk én még hajnali 2-kor szóltam & salvavi animam meam.
2009. nov. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
Nem fog szakértő kezébe kerülni, mert nem tudok kifizetni rá semennyit.
2009. nov. 1. 09:26
 44/54 anonim ***** válasza:

Recuva

[link]

letöltöd, telepíted, ellenörzés


'Véletlenül törölt egy fontos fájlt? Elveszett valami fontos, amikor a számítógép lefagyott? No problem! Recuva visszanyeri fájlok törlése a Windows számítógépen, Recycle Bin, a digitális fényképezőgép-kártya, vagy MP3 lejátszó.'

2009. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
És innen kitudom választani h mit akarok visszakapni, vagy visszakapom az összes képem? Mert nem fog felférni a számítógépre :D
2009. nov. 1. 11:13
 46/54 A kérdező kommentje:
Fizetni kell, hogy letölthessem? Vagy csak nem értek hozz?:S
2009. nov. 1. 11:15
 47/54 A kérdező kommentje:
Köszi :) Letöltöttem, magyar :D és hasznos program. Sajnos 2 darab képet tudott visszaállítani a több ezerből. De tényleg köszönöm, legközelebb ha ilyen lesz, rögtön ezzel kezdek.
2009. nov. 1. 11:28
 48/54 anonim ***** válasza:
100%

Ingyenes (free) program

Katints a 'Download'-ra, majd a 'Download from FileHippo.com'-ra, majd itt a jobb felsö sarokban a 'Download Latest Version'-ra

vagy itt a közvetlen link

[link]


Igen, tudsz választani mit állítasz helyre

/amit kijelölsz , bepipálsz azt állítja helyre/

[link]

2009. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
Sajnos amit idöközben felülirtál azt nem lehet helyreállítani.
2009. nov. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
Itt nem felülírás volt mert nagyon sok kép volt rajta. Szerintem úgy megkínoztam a memória kártyát, miközben megpróbáltam visszaállítani, hogy azon már semmi nem segít. Azok amik visszajöttek, reggeli próbafotók voltak csak, amiket még reggel töröltem.
2009. nov. 1. 11:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!