Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fényképezőgépem memóriakártyár...

Fényképezőgépem memóriakártyáról ma véletlen letöröltem az összes képem! Vissza lehet hozni valahogy? Kérem segítsen valaki a fél életem elveszett.

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 02:06
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Próbáld a 'mélyellenörzés' opciot.
2009. nov. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Meg van minden :) Imádlak Titeket. Mélyizéval sikerült. 155 tegnapi partyképem meg van (L) Nem tudom kifejezni a hálám :) Örök köszönet.
2009. nov. 1. 12:38
 53/54 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy sikerült!

Még csak annyit, hogy a másik program, amivel először próbálkoztál, az semmit nem írt a kértyára, szóval hogy azzal is próbálkoztál, egyetlen százalékkal sem rontotta a visszaállítás esélyeit. Akkor van gáz, ha a "cseszegetés" következtében írunk is a kártyára, illetve ha fizikailag sérült az adathordozó. Akkor valóban minden próbálkozás csak ront a helyzeten. De jelen esetben nem erről volt szó. Jó lenne, ha akinek gőze nincs a dolgokoz, nem írna marhaságokat.

2009. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim válasza:

Aki elküldte a piriform-os linket, ezer hála és köszönet, neki köszönhetően tudtam én is visszahozni a képeket a memóriakártyáról. Fontos ajándék készül a képből! El sem tudom mondani mennyire örülök, NAGY VAGY, és rendi, hogy adtál útmutatást is a lépésekhez!!!

Ezer hála és annak is, aki ezt a programot "kitalálta"!!!

2009. dec. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!