Apple ipad3 vagy a samsung galaxy tab 10.1 a jobb?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 00:35
 1/8 anonim válasza:
Ipad:)) ha erdekel reszketesen leirom miert:)
2013. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, köszike:)
2013. szept. 19. 18:25
 3/8 anonim válasza:
Nem fagy, a jatekok akadas nelkul mennek, gyonyoru a kijelzoje, a kameraja is, bar az elso az nem annyira ,de ha neked nincs onfotozasi maniad akkor tokeletes:)) szerintem az ios kinezete sokkal szebb mint az android, de ez csak szemelyes velemeny. Most ennyi jut eszembe, azon kivul hogy szerintem tokeletes, nekem ez van, most is errol irok, Ha barmi kerdesed lenne meg akkor arra szivesen valaszolok!;)
2013. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:) és az ipad 2 is jobbnak számít még mint egy samsung tablet? nekem a gyorsaság és az akkumlátor működési tartalma sokat számít, játszani nem igazán szoktam, inkább netezésre filmezésre használnám:)
2013. szept. 20. 17:44
 5/8 anonim válasza:
Volt galaxy tab 10.1-em 1 évig, és most kb 6 hónapja ipad2-m. Ég és föld az ipad javára. Anyaghasználat, üzemidő, sebesség, alkalmazások mind jobb. Csak az ipad ot vedd.
2013. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és az igaz h nincs rajta usb csatlakozó? tv-re hdmivel rá lehet kötni? vagy hogyan?
2013. szept. 20. 19:44
 7/8 anonim válasza:
Nincs rajta. Apple szabvány csatija van. Tv re rá lehet kötni, de venni kell hozzá apple-s hdmi kábelt.
2013. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) még annyit szeretnék kérdezni így laikusan, hogy az ipad3 mennyivel tud többet mint a 3? használtan érdemes venni? vagy becsapós?
2013. szept. 21. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!