Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kis gyártótól érdemes tabletet...

Kis gyártótól érdemes tabletet venni?

Figyelt kérdés

Ezt néztem ki:


[link]


Az a gondom,hogy még soha sem hallottam erről a gyártóról,nem tudom mennyire megbízható a cucc



2013. szept. 19. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ilyen árkategóriában, megbízhatóbbat is találsz...
2013. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
de ennek egész jók a paraméterei ilyen árban! 2gb ram, ilyen kijelző? meg sorolhatnám :D nem tűnik rossznak, kérdés: hogy van összerakva mennyit bír? mondjuk a 2 év gyári gari se rossz :D felkeltette az érdeklődésemet nekem is :D
2013. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezaz hogy túl olcsónak tűnik nekem:D

Télleg baromira jó a hardver de ez valaminek biztos a rovására ment ilyen árban..

2013. szept. 19. 20:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez hol lenne már olcsó? Papíron ugyanaz, mint a Wayteq xTab 100qcr (illetve millió tablet van ami papíron ugyanez, hisz ezek általában egy belsőre épülnek, aztán azt minden kínai gyártó lemásolja), ami 65k, de akkor az mégis csak Wayteq, kicsit nagyobb és megbízhatóbb név, ebből adódóan tudható, hogy szoftveresen sem valami szart veszel.
2013. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz, akkor ne vegyél ilyen nevenincs gagyi cuccot.

Olyan ez, mint a myaudio. Az is olcsó meg jó sz* r is. Aztán ha gariztatni kell, akkor meg csak a szívás van vele. És bizony sajnos kell is gariztatni.

2013. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4,59ért retina kijelzővel kicseszettül olcsó

ipad 4nek van még ilyen az 160k

2013. szept. 19. 21:22
 7/11 anonim ***** válasza:

A Wayteq 100QCR-re millió panasz van, de a többiben igaza van a 4-esnek. Ill. azért annyiban kijavítanám, hogy ez úgy működik, hogy több kínai cég gyártja ugyanazt a hardvert, nyilván más-más név alatt, majd ezt brandelik az olyanok, mint a wayteq, alcor, concorde stb, de nem feltétlenül ugyanattól a cégtől vásárolják meg. Ált. rendszert kicsit abajgatják, s kb. ennyi.

Ha azt nézzük kérdező, hogy mennyibe kerül ez egy kínai "márka"jelzés alatt, akkor drágább, de érthető, mert adó, áfa, melósok, garancia biztosítása, szervizelés biztosítása (kinél ez mit jelent gyakorlatban, az változó) stb. Ha azt nézzük, hogy ehhez képest, hogy adót befizeti az alcor, az áfát kifizeted te, s talán valamit leművelnek garancia címszó alatt, no ahhoz képest olcsó.

Alcorral mint márkával nekem eddig nincsenek rossz tapasztalataim, ha volt valami gondom bajom valamelyik set-top-boxukkal, pár héten belül javították egy új firmware-el, segítőkészek, odafigyelnek a userekre.

Azt viszont tudni kell, hogy ez a hardver ekkora felbontás mellett csak úgy biztosít gördülékeny működést, ha a rendszer jól van optimalizálva, ez eddig Kínában csak a Piponak sikerült.

2013. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ne vedd meg!!Klassznak latszik de nem az....1 honapon belul tonkre megy az erintopad.
2013. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem ne vedd meg. Lehet hogy be fog válni de egy nap találsz egy ujjat egy jobbat olcsòbbat? :D es akkor ezt tuti nem fogod tudni el adni. Másik dolog meg, ha elromlik? Ilyen márkához nehéz cuccokat találni..plusz. nem is biztos hogy magyarba meg tudják csinálni
2015. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nem egészen aktuális már:D

ipad4et vettem inkább, ez legalább kifogástalanul működik még most is

2015. szept. 18. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!