Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik gyártótól érdemes...

Melyik gyártótól érdemes airsoft fegyvert vásárolni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy airsoft fegyvert egész pontosan vagy egy M16-osat vagy egy M4-eset viszont nem tudom melyik gyártótól válasszam a fegyvert. G&G és Dboys jöhet nálam szóba. Én úgy tudom a G&G a minőségibb fegyvereket gyárt viszont a Dboys-ról is hallani jó dolgokat. Ki melyiket ajánlja és mennyire megbízható a két gyártó tapasztalatok alapján. 60 ezernél többet nem tudok rászánni egy fegyverre.

2013. febr. 10. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A D-Boys egy viszonylag jó fegyver olcsó, viszont ha többet szánsz rá akkor nem vennék a helyedben.


Ha hasonló árkategóriában gondolkodsz akkor SRC. A G&G az már pár fokkal feljebb van és nagyon jó fegyverek.


Ha meg tényleg nagyon jót akarsz és nem sajnálod rá a pénzt akkor Classic Army vagy Tokyo Marui, esetleg még a King Arms jöhet szóba.

2013. febr. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

JG(Jing Gong) az egyik legolcsóbb és legjobb márka (szerintem.) Imádom a fegyvereiket. Jó az ár-érték arány.

M4-es fegyverük olyan 40-50e Ft.

2013. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!