Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TV/Blu-ray-hez milyen hangfala...

TV/Blu-ray-hez milyen hangfalat vegyek?

Figyelt kérdés

Üdv!

Van nekem egy LG BD550-es lejátszóm, ami nagyon jól viszi a filmeket, viszont a TV-m beépített hangszórói nagyon gagyik. Szeretnék venni max. 35e-ig hangfalakat.

Szóval ajánlásokat szeretnék kérni, hogy ebben az árkategóriában milyet érdemes venni. :)



2013. szept. 20. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Aktív hangfalrendszert kell hozzá vásárolnod ,amelyiken van digitális (koax) hang bemenet.

2013. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzel a koax kábellel tudom bekötni a piros és a fehér csatlakozókba? Vagy az más kábeltípus? Mert ahogy elnézem nekem erre van lehetőségem.
2013. szept. 20. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem,a piros fehér az csak sztereo hang.A lejátszó csatlakozói között nincs digital out kimenet?Ami ugyanolyan mint a piros/fehér de narancs vagy fekete színű?

2013. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Optical audio out van csak.
2013. szept. 20. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Elnézést...

Megnéztem ennek a blu-ray lejátszónak a leírását,ott van digital audio out(coaxial) hang kimenet jelölve...

Ha csak optikai van rajta akkor olyan aktív hangfalrandszert kell vásárolnod amin van ilyen bemenet,vagy külön vásárolt erősítőn HDMI bemenet.

2013. szept. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Helló

Nem tudom,milyen tévéd van.Én úgy oldottam meg,hogy vettem egy Logitech Z323-as hangszórót 13-ért,és azt a tv fülhallgató kimenetelére csatlakoztattam. (3.5 jack)

Akkorát szól,hogy besz..ás....

2013. dec. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!