LooToS kérdése:

Vision vagy Soundstation gitárt érdemes venni? (elektromos) kb csak a gitárra max 30-40 ezret szeretnék költeni.

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de egyik vacakabb, mint a másik... Egyiket sem ajánlom, jó eséllyel csak a szívás menne vele.
2013. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neked van gitárod? Ha van akkor milyen?
2013. szept. 27. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van :)Jelenleg egy elektromosom és egy akusztikusom van, az elektromos egy Squier Standard Stratocaster, az akusztikus pedig egy Vintage V1300-as.
2013. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Küldenél nekem egy linket hogy hogy nézhet ki az elektromos gitárod és hogy mennyibe kerülne hogyha ojat vennék?
2013. szept. 28. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Az alapmodell ez, de az enyémen ehhez képest van pár eltérés az előző tulajdonos jóvoltából, például jobb pickupok és potméterek, elektronika üregeinek árnyékolása, stb. Újonnan neméri megvenni, én használtan vettem, és úgy, hogy az előző tulaj költött rá rendesen, 60-ért adta a 80k helyett, ami ugye nagyon nem mindegy...

2013. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van de én max csak 40k-t szeretnék rá költeni tudnál nekem ajánlani?
2013. szept. 28. 18:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy én is ugyan ilyet szeretnék ugyan ilyen színben.
2013. szept. 28. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!