Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segítség fiúk! Windows 8.1re...

Segítség fiúk! Windows 8.1re frissítettem és cseh nyelvűre váltott a rendszer. Sehogy nem tudom beállítani. Valaki tapasztalt hasonlót vagy tudna segíteni? 19\L

Figyelt kérdés

2013. okt. 18. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor én informatikus csajként nem segítek.
2013. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig én nagyon örülnék neki. :)
2013. okt. 18. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyar honban vetted a gépet? :) A letöltésnél nem cseh nyelv volt beállítva? Nem állítottad el a nyelvi csomagot? :)
2013. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen itthon vettem. Frissítettem es elszállt a magyar.
2013. okt. 18. 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:

ha a vezérlőpultot sikerül megtalálni, ott keress egy füldgömböt, rajta egy 'A' betűvel és egy kinai irásjellel.


Ott a harmadik bekezdés első gombja a nyelv hozzáadása. Klikkelj, és keresd ki a magyart. Utána a magyar mellett lesz egy kék link, oda kattints, a kis pajzzsal jelölt linkre kattintva kezdheted a nyelvi csomag letöltését.

2013. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2013. okt. 21. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!