Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen mozgásérzékelős játékot...

Milyen mozgásérzékelős játékot vegyek 3 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Nézegettem ps2-t , xbox-ot, wii-t ... élőben még egyiket sem láttam, így nem tudom melyik hogy működik. Főként a gyerekek szórakoztatása a cél, így az is fontos, h melyikhez lehet többféle játékot venni. Köszönettel várom a javaslatokat, tapasztalatokat.

2013. okt. 20. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:

3 éves gyereknek konzolt? wtf

Vegyél neki akicó figurákat stb ne konzolt vagy 1 foci labdát...

[amikor én gyerek voltam igaz hogy ott volt a nintendo de legalább 5-7 éves voltam mikor kaptam]

---------

Ha viszont te játszanál vele többet csak ürügy hogy gyereknek veszed akkor ps2 vagy wii...

Ps2 re több játék van mondjuk

2013. okt. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért konzol, mivel jön a tél, és nem tudunk annyi időt a szabadban tölteni, mint eddig, és nagyon nagy a mozgásigénye. Mivel tömblakásban lakunk nem sok lehetőség van focizni...:(
2013. okt. 21. 00:51
 3/9 anonim ***** válasza:

akkor vegyél wii-t arra van rakat mozgás érzékelős játék [mondjuk + cuccot is kell venni wii balance board-ot

(bár csak opció de ettől "jobban lefárad")


Wiin lehet tenisz futás stb csinálni

még ps2 inkább csak leköti mivel itt nem kell mozgatni a kontrollert.

2013. okt. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Komoly szülő lehetsz,ha 3 éves gyereknek már konzolt akarsz venni.
2013. okt. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 _Jessy_ ***** válasza:
35%
Fotocellás ajtót.
2013. okt. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gyengébbek kedvéért: Nem a konzolos irányítós része érdekel a dolognak, hanem a mozgásérzékelős. Azaz a gyerek futhat, táncolhat, ugrálhat, focizhat... anélkül, h a lakás romokban heverne és még élvezi is... Aki megértette a kérdés lényegét, annak köszönöm, aki meg csak kritizálni tud, az tartsa meg a véleményét magának, ugyanis csak a kérdésben elhangzottakra vagyok kíváncsi!
2013. okt. 21. 13:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Wii.


Olcsó, és alapból a mozgásra készült! Tenisz, bowling, golf stb.


Van hozzá Balance Board mozgásérzékelős mérleg is, amely meg a lábad, tehát az egész tested mozgását érzékeli. Ezt külön kell venni, de nem kötelező!


Vagy:


Xbox 360+Kinect. Na ez tényleg az egész test mozgását érzékeli, egy kamera segítségével. Egy hátránya van, jóval drágább!

2013. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Wii
2013. okt. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Akkor wii lesz :)
2013. okt. 22. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!