Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki feltudna világosítani...

Valaki feltudna világosítani az xboxokról (360)?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem értek hozzá, soha sem játszottam vele. Pc-s vagyok, de konzolra jönnek ki jobb játékok, szeretnék venni egyet. Mennyibe kerül egy jó xbox 360? (100ezrem van rá) Az fps mitől függ? Ezekben is van processzor, vidi kari és hasonlók? Lehet őket fejleszteni, vagy laptopokhoz hasonlóan nem? Nyilván rengeteg tudni való van róla , de én tőletek szeretném megtudni mert ti a lényeget írjátok, kérlek sokan és sokat válaszoljatok!

2013. okt. 25. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Veszel egyet oszt annyi. Semmivel sem kell törődni csak a játékokat vásárolni. Elég ennyit tudnod. Csak 4gigás hhdvel vegyed hogy ráférjen egy dvd,ha telepiteni kell.
2013. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a semmit.
2013. okt. 25. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked nem kell semmit sem tudnod a hardveről,mert fejleszteni nem tudod és minden rá irt játék elmegy rajta. Amúgy meg nincs mit te paraszt.
2013. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!