Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha vki műszaki eszközökkel...

Ha vki műszaki eszközökkel (tévével, beltérivel, kártyával) üzletel, olcsóért behozat majd elad, megbütyköl stb, azzal mit lehet tenni, hol lehet bejelenteni, egyáltalán mennyire büntethető ill büntethető e?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért kell bejelenteni? Fáj az neked?
2009. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi van, dögöljön meg a szomszéd tehene?
2009. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szeretem ezeket az oldalakat,sosem arra válaszolnak amire kéne.

A kérdésre válaszolj,ha meg nem,akkor meg nem kell írni semmitse.Azt sem tudod miről van szó,de már is beleugatsz.

2009. nov. 14. 16:52
 4/10 anonim válasza:

nagy g..ci vagy te hallod e ?

mér kéne bejelenteni ártott neked az a jóember ?

2009. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ember! kapjál már az agyadhoz!

hogy beszélsz te velem? azt sem tudod ki vagyok! azt sem tudod mit akarok...unatkozol és másokat g...zel?

2009. nov. 14. 17:01
 6/10 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

ha nem írod meg, hogy mi a bajod a jóemberrel, akkor ne csodálkozz a véleményeken...

egyébként szerintem is nagy g*ci vagy :)

2009. nov. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ugy tudom ez a "kérdések és válaszok" lapja,nem a véleményeké.

Ha nem tetszik vmi akkor nem kell írni,vagy ha van egy jó válaszod írd meg nyugodtan.

2009. nov. 14. 17:09
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 14. 17:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy magyarázatot fűzöl hozzá,vagy válasz nélkül maradsz.A kérdésedből az jön le,hogy szemétkedni akarsz valakivel.Ehhez itt ne várj segítséget.
2009. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem kell válasz köszi,amugy sem jelentének föl senkit,nem lennék ilyenre képes,még ha engem fel is jelentettek,ráadásul családon belül:(

El sem hiszem hogy léteznek ilyen emberek a földön...

2009. nov. 19. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!