Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple Macbook Air kéne Tanulás...

Apple Macbook Air kéne Tanuláshoz és egyéb dolgokhoz. Hol lehet olcsón (50000-90000) szerezni? Kérlek csak ÉRTELMES válaszokat!

Figyelt kérdés

2013. nov. 6. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek lefekvés előtt jókat nevetni. :DD


Ennyi pénzből még használtan se kapsz Macbook Airt, max egy régi, 2007 körüli Macbookot.


"Tanulás és egyéb dolgok" alatt mit értessz? Egy Windows-os laptopon is tudsz a neten tanulni, Facebookozni meg filmet nézni.

2013. nov. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is elegge alacsonyra tetted az ertekhatart, de engem is erdekelne, mi az ami miatt csak a air lenne jo?

(Mert az meg mac gephez kepest is elegge tularazott, es raadasul nem is "annyira" eros. Cserebe teny, hogy jol nez ki, es hordozhato, de...)

2013. nov. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

..csak annyira túlárazott,mint a többi ultrabook . Nézz meg egy Samsung series 9-et,ami hasonló kategória vagy Fujitsu,Dell,Sony ultrabookjait - ugyaennyibe kerülnek,cserébe a Samsung pl.full műanyag,már a boltban,teszteléskor is feszültek és lógtak a zsanérjai .


Kérdező : 50-90eFt-ért egy zsanér és akkuhibás,legyötört első generációs HDD-s air-re van esélyed kb,de ez már maximum arra alkalmas,hogy elmondhasd : macbook air-ed van. Ellenben 200e alatt már bőven van választék ,én pl. 165e ért adtam el a 2010-es c2d air-emet és 210e ért vettem a 2012-es i5 procisat .

2013. nov. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a többi ilyen vastag és anyagminőségű ultrabook sem olcsóbb. Sőt, sima notebookokból is vannak más gyártónál félmilliósak, amik ráaádul összeszerelésben vagy kijelzőben rosszabbak is. épp tegnap néztem Retina Macbook Pro erejű HP cuccost, egyrészt nehezebb, hangosabb, vastagabb, csúnyább és a kijelzője is nevetséges megszokott TN. 430 000 ft. a retina mbp pedig 400. erősebb procival amivel kb egy szinten vannak 430 az is. szóval...


ON: ennyiért nincs. az első szériás is kicsit több, de az megbízhatatlan hulladék volt már új korában is sajnos. maradj sima 5-6 éves macbook prónál. de ezek már lassúak. 150 160 körül kezdődnek a 4 éves 2.26 ghz-es gépek Core2 Duóval.

2013. nov. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért ha szerencséd van, tudsz venni egy jó állapotú Lenovo T400at , ami alkalmas tanuláshoz és egyéb dolgokhoz is
2013. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De azért az Apple sokkal gyorsabb mint akármelyik. Bátyám tavaly vett egy -es HP-t de folyton túlmelegedett, és olyan lassú volt hogy a net a . hónap után csak mp alatt töltött be. És igazatok van egy kicsit tényleg alacsonyra tettem az árat. Amúgy meg azért akarok air-t, mert az a legolcsóbb!
2013. nov. 7. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
nem azért melegedett túl mert hp hanem azért mert rossz modellt vett, nekem hp 6910p van és nem melegszik túl, gyors, pedig csak 50ezer volt.
2013. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bő 3 éve MacBook Pro-t használok, de elhiheted, egy jó minőségű, üzleti kategóriás HP nem fog neked túlmelegedni, és sebességével sincs gond. OS X-nek van számos jó tulajdonsága, de Windows 7 óta nem tudnám azt mondani, hogy bármelyik is lényegesen jobb lenne a másiknál - HDD-vel OS X pl néha nevetségesen lassú tud lenni.
2013. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!