Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tegyek a laptoptöltőmmel,...

Mit tegyek a laptoptöltőmmel, ha elszakadt benne egy vezeték? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A csatlakozási részen(amit a laptopba dugunk) elszakadhatott a vezeték belülről, mert nem akar tölteni, csak ha beállítom olyan pozicióba (pl. ráteszek valami keményet, ami nyomja, vagy összecsavarom) A szervízben meg lehet csináltatni, vagy újat kell venni? Egyáltalán lehet kapni az elektronikai áruházakban?

2013. nov. 7. 15:26
 1/5 anonim válasza:
En pont ugyan igy vagyok most, es ez mar nem az elso nekem se.:) szerintem az lenne a legjobb, ha be mennel a boltba, es vennel egy ujat.en is ezt szoktam.kb 8000 ezer forint.:)
2013. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinalni , en az asszonyet havonta javitom,mert mindig kitepi belole. Altalaban 5.6mm-es tapcsatlakozasa van,de lehet ettol eltero meret es stilus is,pl.a HP egy ideig centerpines intelligens toltoket is hasznalt
2013. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És honnan állapítsam meg, hogy milyen töltő kell a laptophoz? Vigyem be a rosszat, és úgy tudnak segíteni?
2013. nov. 7. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:

99%-ban kompatibilisek egymassal,altalaban 19V-os mind,csak a terhelhetosege szamit ,amit vagy W-ban vagy A-ben adnak meg. A toltore irt ertekutol kisebbet ne vegyel,nagyobb lehet .


Egyebkent vidd a regi toltot ha vasarolsz ,de mondom : egy csatlakozo 200Ft korul van es par perces melo javitani

2013. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam. :)
2013. nov. 7. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!